• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance Band IEO ile yeniden GüçlenebilirMomentum

Yönetici
 KK Mod.
Katılım
11 Eyl 2019
Mesajlar
23
Beğeniler
5
Puanları
3
Konum
İstanbul
#1
Band IEO

Şunu net bir şekilde ifade etmek gerekir ki 2019 ilk yarısının en gözde kripto parası Binance Coin oldu. Bitcoin yılın ikinci çeyreğinde muazzam bir yükseliş sergilese de ilk 6 ay dikkate alındığında BNB, BTC’den daha fazla kazandırmıştı.

Binance Coin’in bu popülaritesinin başlıca gerekçesi hiç şüphe yok ki her ay bir tanesini gerçekleştirdiği Launchpad projeleri. Launchpad etkinliklerine katılmak için BNB tutmak gerekiyor. Bu yüzden yatırımcılar piyasadan bol miktarda BNB çekip fiyatın yükselmesine sebep oldular.

2017 yılında ICO’lara katılmak için ETH tutmanın gerekçesi neyse 2019 ilk yarısında modifiye ICO diyebileceğimiz IEO’lara katılmak için BNB tutmak da o manaya geldi. İlk başlarda her şey yolunda gidiyordu çünkü IEO yatırımları büyük kar bırakıyordu. Ancak son IEO’lar beklenen getiriyi sağlamadı.Örneğin Perlin projesini ele alalım. Halka arz etkinliği öncesi katılım şartlarında değişiklik yapıldı. Yeni değişiklikler BNB tutma süresini uzatırken talihli bilet sayısında düşüş getirdi. Bu yüzden katılım önceki etkinliklere nazaran daha düşük gerçekleşti.

Önceki etkinliklerde 12x-30x arasında getiri meydana geliyordu. Buna mukabil Perlin etkinliğinde geri dönüş son derece düşük gerçekleşti. Bir de HODL süresi boyunca BNB’nin değer kaybetmesi de eklenince çekilişi kazananlar bile kayda değer kar elde edememiş oldular.

Perlin IEO etkinliğinden sonra kimi uzmanlar Binacne Launchpad efsanesinin sona erdiğini ifade ettiler. Kimileri ise Band IEO etkinliği ile beraber Launchpad’lerin yeniden popülerlik kazanacağını ifade ediyorlar.

24 bin takipçili Mac hesabı da onlardan biri:


“Binance IEO’ları yeniden sert pumplar yapacak. Kaynak el değiştiriyor. Binance tokenlerini serbest bırakıyor. Ortaklıklar ve ekosistemin genişletilmesi yoluyla daha geniş kesimlere hitap ediyor. Bu kadar basit.”​
Binance hali hazırda kazanan talihlileri açıkladı. Listeleme ise yarın gerçekleştirilecek. Band IEO etkinliğinin performansı merak konusu.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00