• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance Btcst Airdrop - Ödül: 1$-5$Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1

  • BTCST 1-5$ arası ödül veriyor
  • Binance'de listeli


Binance üyeliğiniz yok ise %10 komisyon indirimi ile buradan kayıt olun https://www.binance.com/tr/register?ref=RTO78UILBinance BTCST depozit adresinizi kopyalayın:

Bu formu açın : https://bit.ly/2N0GjuCFormdaki Telegram grubuna katılın. Form Korece olduğu için Türkçe diline çevirin ya da bilgileri sırasıyla girin;1. Boşluk: E-posta adresi

2. Boşluk: Telegram kullanıcı adınız @ ile

3. Boşluk: Binance borsası BTCST adresiniz

4. Boşluk: Referans emaili (otomatik eklenmiştir)
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00