• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance JE 10 € airdrop kaçirma

@efkan55, eksikleri buradan yazarsan herkes faydalanmış olur arkadaşım... Detaylı bir anlatım yaparsan bende başkası da fayda görür... Herkes telegram kullanmıyor maalesef ki

@Leventdrk, kimlik onayı istiyor kimliğini onaylarsan sanırım arkadaşın söylediği 10 euro hesabınıza geçiyor... Sanırım öyle anladım ben

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Arkadaslar Binance Je 10 € dağitiyor
Refsiz üye olursanız ödeme alamazsınız.
Kyc ve ikametgah onayı yapmanız gerekmektedir.

https://www.binance.je/?ref=35051330

Ref id numarasına 35051330 yazmayı unutmayınız.
Bence'de işlem detaylarını buradan aktarmanız faydalı olacaktır. Diğer forum kullanıcıları da konu hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Arkadaslar kusura bakmayın pc mevcut degil bende ekran ss de alamıyorum o yuzden telegram adresi verdim.
Verdigim linke tıklayın üye olurlen ref ıd isticrk sizden oraya 35051330 yazın üye olun üye oldukdan sonra 2fa telefon dogrulaması istiyor onu yapın mobil onay yani ondan sonra kyc onayı yani kimlik onayı yapıyprsunuz kimliginiz önü ve arkası elinizde ayrıyetten Binance JE güncel tarih 2019/07/29 sa onu yazıp selfie çekiyorsunuz ve gönderiyorsunuz. Onaylandıkdan sonra e devletten ikametgah indirin onuda gönderin sayfayı google choromeden türkçeye çevirip yapın daha rahat yaparsınız .

Ref ıd sız üye olmayın alamazsınız
31 agustos gibi alıcaksınız.
Ayriyetten kendi referans linkinizle baskalarını üye yaparsanız onlardanda 10 euro alırsınız

YAPAMAYANLAR Telegramdan yazabilir
ytsamsun adresim

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,493
Kullanıcılar
2,344
Son üye
adberryseo