• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance Jersey 10€ AirdropKatılım
12 Mar 2019
Mesajlar
13
Beğeniler
5
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
coinrot.com
#1
Binance Jersey kayıt olup Kyc ve adres doğrulaması yapan kişilere 10€ ödül veriyor. Ödül dağıtımı 31 Ağustosta arkadaşlar. Kayıt bağlantısı aşağıda yer alıyor arkadaşlar. Referans linki olmadan ödül vermiyor.

KAYIT OLMAK İÇİN

Kimlik ve Adres doğrulaması: Binance Jersey Kimlik Doğrulaması

Öncelikle sağ üstte yer alan Profil simgesine tıklayıp Security kısmından telefon numarası ekleyip kod istiyoruz gelen kodu girip onaylıyoruz. Daha sonra yine aynı kısımdan Account sekmesini açıyoruz daha sol tarafta Account Verification yazan yerde Step 1 kısmındaki Verify kutucuğuna tıklıyoruz. Kimlik resmi yüklüyoruz. Kimlik onayı aldıktan sonra Step 2 kısmından adres bilgilerini girip E-devlet üzerinden ikametgah belgesi alıp onu yükleyin veya Su, Elektrik faturası da yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Siteyi Türkçeye çevirip o şekilde yapabilirsiniz.

Detaylı Anlatım Linki
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare