• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

  📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance, NEM (XEM) Sahipleri için Symbol (XYM) Airdrop Programı'nı DestekleyecekKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
Değerli Binance Kullanıcıları,


Binance, Symbol (XYM) airdrop programını destekleyecek ve Binance'teki NEM (XEM) sahipleri adına programa katılacaktır. Airdrop için anlık görüntü alımı, 3.025.200 numaralı XEM blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 14/01/2021 günü saat 14.07'de (TSİ) gerçekleşecektir.
 • XEM yatırma ve çekme işlemleri 14/01/2021 tarihinde saat 07.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacaktır.
 • Yukarıda belirtilen blok yüksekliğinde Binance kullanıcıları tarafından tutulan tüm XEM tokenlerin anlık görüntüsünü alacağız ve XYM tokenleri, 1 XEM = 1 XYM oranında dağıtacağız.
 • Anlık görüntü alımı tamamlandıktan sonra yatırma ve çekme işlemleri tekrar açılacaktır.
 • Airdrop sırasında XEM alım satım işlemlerinin etkilenmeyeceğini lütfen dikkate alınız.

Lütfen dikkate alınız:

 • Anlık görüntü alımı sırasında yatırma veya çekme işlemlerine devam edilen XEM tokenleri, XEM bakiyenize dahil edilmez. Anlık görüntü alınmasından önce yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zamanı ayırdığınızdan lütfen emin olun.
 • 100 XEM'den düşük olan XEM bakiyeleri (alım satım emirlerinde bulunanlar dahil), airdrop alamaz.
 • Anlık görüntü alımına spot cüzdanlardaki ve Kilitli Staking'teki XEM bakiyeleri dahil edilecektir. Henüz dağıtılmamış XEM getirileri bu hesaplamaya dahil edilmeyecektir.
 • Diğer tüm coin/tokenler için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci XYM'nin Binance'te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Varsayılan pozisyonumuz, listeleme yok şeklindedir.
 • Binance, projenin XEM sahiplerine XYM token dağıtımını tamamlamasından sonra XYM tokenleri dağıtacaktır. Binance kullanıcılarına dağıtım tamamlandığında bir duyuru daha yayımlanacaktır.

Dünyanın lider kripto para borsası Binance'a %10 komisyon indirimi ile üye olmak için tıklayın : https://www.binance.com/tr/register?ref=RTO78UIL
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok