• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

  📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance Öğren ve Kazan Serisi: Toplam 20.000 USD değerinde $OXT Dağıtılacak!Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
Ödülü alabilmek için öncelikle Binance hesabınız olmalı yok ise buradan %10 komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz; https://www.binance.com/tr/register?ref=RTO78UILBinance Öğren ve Kazan serisinin Orchid'in yerel dijital varlığı OXT ile devam ettiğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Orchid, anonim iletişim ve sanal gizli ağlar kurmak için merkeziyetsiz bir piyasadır. OXT'yi Twitter'da takip edebilirsiniz.

Tüm Binance kullanıcıları Orchid hakkında bilgi sahibi olabilecek ve 20 USD'ye kadar $OXT kazanabilecek. Toplamda, 20.000 USD değerinde $OXT dağıtacağız.

Kampanya Dönemi: 08.02.2021, 12.00 (TSİ) - 14.02.2021, 12.00 (TSİ).


Bu Öğren ve Kazan promosyonuna katılabilmek için kampanya sona ermeden önce şu görevleri tamamlamanız gerekiyor:

 1. Binance Hesap Doğrulamasını tamamlayın.
 2. Binance'i kendi bölgenizdeki Sosyal Medya hesabında (aşağıda listelenmiştir) takip edin, #BinanceLearnAndEarn hashtag'ini bekleyin ve retweet edin.
 3. Sosyal medya kanallarımızda günlük olarak yayınlanan #BinanceLearn&Earn (Binance Öğren ve Kazan) makalelerinden ve videolardan $OXT hakkında bilgi edinin.
 4. Cumartesi günü bölgenizin sosyal medya kanallarında yayınlanacak kısa testi yapın ve ödül kazanma hakkını elde etmek için testi geçin.

Kendi bölgenizdeki Binance Sosyal Medya hesaplarını takip ederek Öğrenin ve Kazanın!


Türkiye - Telegram, Twitter, Facebook, Instagram

Daha Fazla Kazanmak İster misiniz?


Arkadaşlarınızı Öğren ve Kazan'a davet edin ve diğer ödüllere ek olarak 50 USD'ye kadar $OXT kazanın. Arkadaşlarınızı davet etmek amacıyla Binance'in referans sistemini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buradaki rehberi okuyabilirsiniz. Ek referans ödüllerinden kazanabilmek için hem sizin hem de referans verdiğiniz kişilerin tüm gereklilikleri yerine getirmesi gerektiğini lütfen dikkate alınız.

Binance'e kayıt olmak için tıklayın: https://www.binance.com/tr/register?ref=55206144

Hüküm ve Koşullar

 • Bu promosyon için 1 $OXT'nin değeri 0,28 USDT olarak kabul edilecektir.
 • Yeni kayıt olan ya da davetle üye olan tüm kullanıcılar, promosyona yalnızca bir kez katılabilir.
 • Koşulları yerine getiren tüm yeni kullanıcılar bir katılım hakkı kazanacak ve davet gönderen kullanıcı da davet ettiği her kişi için bir katılım hakkı kazanacaktır.
 • Toplam 20.000 USD değerinde $OXT ödülü, hak kazanan tüm katılımcılar arasında eşit olarak bölüştürülecektir. Yeni ya da davetle katılan tüm kullanıcılar 20 USD'ye kadar $OXT kazanabilir ve davet gönderen tüm kullanıcılar da 50 USD'ye kadar $OXT alabilir.
 • OXT ödülleri, kampanya döneminin sona ermesinin ardından beş iş günü içinde Binance Cüzdanlarına yatırılacaktır. Kullanıcılar, Hesap Merkezi > Cüzdan > Dağıtım Geçmişi sekmelerini takip ederek ödüllerini görebilir.
 • Binance, hileli davranışlar sergileyen tüm katılımcıları hemen diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Binance, Promosyonu ve Promosyon Kurallarını tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00