• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

★ ★ Binance Otomatik Alım-Satım Sistemi ★ ★ Stop-Loss Özelliği ★ ★ Sms İle Bildirim ★ ★Benzersiz★★

Uzun süre üzerinde çalıştığım ve yaklaşık 4 aydır test ettiğim sonunda testleri bitirip yayına sokmaya karar verdiğim robotu tanıttacağım.
Daha açtığım konuyu inceleyebilirsiniz:https://www.r10.net/bitcoin-etheriu...zeri-kar-saglayan-sinyal-yazilimi-projem.html
O konuda sadece sinyal paylaşımı oluyordu oto al-sat özelliği yoktu

Öncelikle kendimi tanıtayım Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisiyim yazılım ve elektronikle iç içe yaşıyorum büyük ve algoritma gerektiren sistemler konusunda sürekli farklı projeler üzerinde çalışıp kendimi her gün geliştirmekteyim.

Sistem Detayları ve Çalışma Prensibi
Sistem binance borsası üzerinden çalışmaktadır. Çalışma prensibi binance üzerindeki bütün coinleri belirli zaman aralıklarında
5 farklı analiz algoritması ile analiz ederek belirtilen şartlara göre alım sinyali vermektedir. Sinyalleri sistem üzerinden anlık görebileceğiniz gibi
telegram üzerinden anlık bildirim vermektedir.
Örnek telegram görüntüsü

Sistem'den sinyalleri kontrol edebileceğiniz bölüm

Şimdi Otomatik Al-Sat özelliğini tanıtacam
Oto Al-Sat modülü sinyal gelir gelmez alarak belirttiğiniz % kar fiyatını hesaplayarak o fiyata ulaşınca otomatik satıyor.
Örnek olarak sisteme 0.1 btc miktarıyla almasını ve %3 karla satması gerektiğini girdiniz.
Sinyal gelince sistem 0.1 Btc'lik coin alıyor ve üzerine %3 kar koyarak satım listesine ekliyor. Coin %3 kar' ulaştığı anda otomatik satışını yapıyor.
Yine telegram üzerinden anlık alım-satım bilgisini paylaşıyor.

Stop-Loss özelliği sayesinde coini aldıktan sonra örnek olarak %0.5 düştüğü anda yine otomatik satarak zarar yapmanızı engelliyor. Yüzde miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Al-Sat Bölümü
Ek olarak sistemden anlık yükseliş gösteren ve anlık düşüş yapan coinleri görebilirsiniz.
İstatistik bölümünden sinyal geldikten sonra hangi saat ve tarihte yüzde kaç kar yaptığını inceleyebilirsiniz.

Sistemin kiralama ücreti 1500 TL olarak düşünüyorum tamamen size ait vds'ye kurularak size göre hazırlanacaktır.
Teknik destek ve güncelleme hizmet aldığınız süre boyunca devam edecektir. Ayrıca bilgi ve tecrübelerimide sizinle paylaşacağım her konuda
Kiralama en fazla 5 kişiye yapılacaktır.

http://www.zuvsbot.com
Not: Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorular varsa her zaman sorabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. Aklıma geldikte konuyu güncelleyeceğim

Telegram İletişim
: https://t.me/dadas2525

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Uzun süre üzerinde çalıştığım ve yaklaşık 4 aydır test ettiğim sonunda testleri bitirip yayına sokmaya karar verdiğim robotu tanıttacağım.
Daha açtığım konuyu inceleyebilirsiniz:https://www.r10.net/bitcoin-etheriu...zeri-kar-saglayan-sinyal-yazilimi-projem.html
O konuda sadece sinyal paylaşımı oluyordu oto al-sat özelliği yoktu

Öncelikle kendimi tanıtayım Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisiyim yazılım ve elektronikle iç içe yaşıyorum büyük ve algoritma gerektiren sistemler konusunda sürekli farklı projeler üzerinde çalışıp kendimi her gün geliştirmekteyim.

Sistem Detayları ve Çalışma Prensibi
Sistem binance borsası üzerinden çalışmaktadır. Çalışma prensibi binance üzerindeki bütün coinleri belirli zaman aralıklarında
5 farklı analiz algoritması ile analiz ederek belirtilen şartlara göre alım sinyali vermektedir. Sinyalleri sistem üzerinden anlık görebileceğiniz gibi
telegram üzerinden anlık bildirim vermektedir.
Örnek telegram görüntüsü

Sistem'den sinyalleri kontrol edebileceğiniz bölüm

Şimdi Otomatik Al-Sat özelliğini tanıtacam
Oto Al-Sat modülü sinyal gelir gelmez alarak belirttiğiniz % kar fiyatını hesaplayarak o fiyata ulaşınca otomatik satıyor.
Örnek olarak sisteme 0.1 btc miktarıyla almasını ve %3 karla satması gerektiğini girdiniz.
Sinyal gelince sistem 0.1 Btc'lik coin alıyor ve üzerine %3 kar koyarak satım listesine ekliyor. Coin %3 kar' ulaştığı anda otomatik satışını yapıyor.
Yine telegram üzerinden anlık alım-satım bilgisini paylaşıyor.

Stop-Loss özelliği sayesinde coini aldıktan sonra örnek olarak %0.5 düştüğü anda yine otomatik satarak zarar yapmanızı engelliyor. Yüzde miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Al-Sat Bölümü

Ek olarak sistemden anlık yükseliş gösteren ve anlık düşüş yapan coinleri görebilirsiniz.
İstatistik bölümünden sinyal geldikten sonra hangi saat ve tarihte yüzde kaç kar yaptığını inceleyebilirsiniz.

Sistemin kiralama ücreti 1500 TL olarak düşünüyorum tamamen size ait vds'ye kurularak size göre hazırlanacaktır.
Teknik destek ve güncelleme hizmet aldığınız süre boyunca devam edecektir. Ayrıca bilgi ve tecrübelerimide sizinle paylaşacağım her konuda
Kiralama en fazla 5 kişiye yapılacaktır.

http://www.zuvsbot.com
Not: Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorular varsa her zaman sorabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. Aklıma geldikte konuyu güncelleyeceğim

Telegram İletişim: https://t.me/dadas2525
Güzel bir uygulama olmuş emeğine sağlık.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting