• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance TR 25.000 TL değerinde çekiliş

%10 Komisyon indirimi ile kayıt olmak için tıklayın : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=Y3Y85TCK

Kazanmak için LINK Yatır veya Alım Satım Yap!

Binance TR, LINK‘i listeliyor!
LINK/TRY işlem çiftinde alım satım işlemleri 22/10/2020, 14.00 itibarıyla başlayacaktır.
Kullanıcılarımız yatırma işlemlerine an itibarıyla başlayarak ödül kazanma şansını elde edebilirler.

Kazanmak için LINK Yatır veya Alım Satım Yap!
Binance TR, LINK’i 25.000 TRY değerinde 2 etkinlik ile listeliyor.
Etkinlik Dönemi: 22/10/2020 - 31/10/2020

Etkinlik 1: LINK Yatır 15.000 TRY Ödülü Paylaş.

🔶 Etkinlik süresince Binance TR‘ye kayıt olun.
🔶 Binance TR’ye en az 1 LINK coin yatırın.
🔶 Şanslı Çekiliş ile 150 TRY kazanın.

ℹ️ Sadece etkinlik süresinde kayıt olan kullanıcılar bu etkinliğe katılabilir.
ℹ️ Çekiliş hakkı LINK yatırma işlemi yapan ilk 1000 yeni kullanıcı ile sınırlıdır.

Etkinlik 2: LINK/TRY İşlem Çiftinde 100 TRY İşlem Yap, 10.000 TRY Paylaş.

🔶 LINK/TRY işlem çiftinde 100 TRY işlem yap.
🔶 Şanslı Çekiliş ile 100 TRY kazan.

ℹ️ Kayıt olma zamanı gözetmeksizin bütün kullanıcılarımız bu etkinliğe katılabilir.
ℹ️ Çekiliş hakkı 100 TRY değerinde LINK alım satım işlemini tamamlayan ilk 1000 yeni kullanıcı ile sınırlıdır.

Etkinlik Kuralları:
  • Etkinlik kurallarını yerine getiren kullanıcılar iki etkinlikten aynı anda yararlanabilir.
  • Ödüllerin dağıtımı, dağıtım gününden önceki BNB/TRY kapanış fiyatı baz alınarak BNB olarak dağıtılacaktır.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden itibaren 2 hafta içinde dağıtılacaktır.
  • Binance TR, gerektiğinde katılım şartlarını ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
Not: 5 Kasım tarihine kadar Türk Lirası işlem çiftlerinde Piyasa Yapıcı (Maker) emir komisyonları sıfırlanmıştır.

%10 Komisyon indirimi ile kayıt olmak için tıklayın : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=Y3Y85TCK

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting