• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance TR 80 TL HediyeKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1

Arkadaşını referans linkinle Binance TR’ye davet et, arkadaşın TRX/TRY işlem çiftinde işlem yapsın. Birlikte TRX kazanın.

Eğer hala Binance TR’ye kayıtlı değilsen, aşağıdaki linke tıklayarak %10 komisyon indirimi ile kayıt olabilir ve ve 80 TL ‘ye kadar TRX kazanabileceğin TRX etkinliğine katılabilirsin!

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=P8E4D7J1


Etkinlik Dönemi: 25 Aralık, 21.00 - 31 Aralık, 23.59

Nasıl Katılırım?
  • Etkinlik döneminde referans bağlantın ile arkadaşlarını davet et!
  • Davet ettiğin arkadaşın kimlik doğrulamasını tamamlayıp TRX/TRY işlem çiftinde işlem yapsın, arkadaşlarınız ile birlikte TRX kazanın.
  • Daha fazla arkadaşınızı davet edebilir ve her arkadaşınız için TRX kazanabilirsiniz.

Ödüller:

Şanslı Çekiliş:
  • Etkinlik süresince en az 3 arkadaşını Binance TR’ye davet eden kullanıcılarımız, çekiliş havuzuna katılacak. 20 şanslı kullanıcımız toplamda 10.000 Türk Lirası değerinde TRX ödülünü eşit miktarda paylaşacaktır.
  • Davet ettiğiniz 3 arkadaşınızın kimlik doğrulamasını tamamlayıp TRX/TRY işlem çiftinde en az 200 Türk Lirası hacminde işlem gerçekleştirmeleri gerektiğini unutmayın.

Etkinlik Kuralları:
  • Ödül dağıtımı etkinlik döneminde kuralları sağlayan ilk kullanıcılara (öncelik esasına göre) yapılacaktır.
  • Ödüllerin, etkinlik bitiş tarihinden itibaren yaklaşık 2 hafta içinde dağıtılması planlanmaktadır. Bu süre gerektiği durumlarda uzayabilir.
  • Binance TR, gerektiğinde katılım şartlarını ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok