• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitay kazandırıyor sizde kazanın arkadaşlar

Merhaba Bitay hesabi açtim arkadaslar referans toplayarak kazanç elde ediyorum bitay.com/ref/N8F93C944 bu referans linkim ile hesap kodu olusturursaniz ben 5 BTY sizlerde 10 BTY + 5 BTY kazaniyorsunuz birlikte kazanalim arkadaslar Sürekli çesit çesit çekilislerde yapiyorlar iphone 11 - 1000 tl hediye çeki vs dagitiyorlar

kanka harbi bura güvenilir bide direkt dönüş yapıyorlar instagram olsun destek maili olsun sevdim baya kullanıcısıda var . eyvallah . hatta dün 20Tl hediye çeki aldm . bide instagramda iphone 11 veriyor çekilişle

bro şimdi sen yazınca gördm bende direkt kayıt oldm onayladm veriyor dimi .bide yarışma muhabbeti varmış kazanıncada telefon falan veriyormuş denemek gerek

Güncel kullandığım bir kripto para borsası tavsiye ederim gayet başarılı hızlı komisyon oranları cok iyi

evet bende dün kullanmaya başladım destek ekibi falan 7/24 ulaşabiliyorsn telefonla falan hızlı çözüm . Bide bty ile komisyon indirimi ve ödemesi çok cazip geldi tavsiye ederim

Cuma günü bende kayıt olup denicem bakalım . Bi iki gün takip ettm gayet güzel fiyatlar ve makas aralığı

dostum girin deneyin birşeyt kaybetmezsiniz ben kullanıyorum gayet memnunum bitaygame falan var 17sinde bedava bi girip deneyin kendinizi .

Bu bitaygame sanal bakiye falan veriyorlar o mu . bi arkadaş oynuyordu orda öğrenmiş al sat falan tecrübe katmş kendine güzel bir uygulama

Bitaydaki cuma günü başlicak oyunda herkese başarılarr yeni başlayanlar mutlaka denesin ücretsiz zaten

Evet çekiliş sonçlanyıro bakalm umutluyum. Oyunu denemeyi düşünüyorum 10bin tl bakalm katlayabilcezmi

10BİN sanal bakiye veriyor işte normal piyasa fiyatlarında 2 hafta falan sürüyor ıphone veriyorlar 1.ye

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,336
Son üye
ruddicksdetail