• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitay ÖDÜLLÜ YARIŞMA (yardım içerir)

Ares

KK Üye
Bitay adlı firma bir yarışma başlatmış ve kazanan kişilere ödüller dağıtıyor. Yardımlaşarak ilerleyebileceğimiz birileri var mı? btc sisteminde yeniyim fazla bilgim yok. Link attım bir el atın da ödül kazanalım :D https://www.bitay.com/leaderboard/promo

Ares

KK Üye
Hesap açıp doğruluyorsunuz bir şart yok en çok para kazanan falan ödül alıyor ama detaylı bakmadım bende

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,342
Son üye
gulaypinarbasi0