• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitback - bitcoin kazandıran tokenKatılım
21 Kas 2021
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Mersin
#1
Arkadaşlar herkese selam, size gem bir tokenden bahsedeceğim,

Bitback token

Bu tokeni elinizde tuttukça yani holder olarak elinizde bulundurduğunuzda size 4 saatte bir alım-satımlardan %7 btc veriyor.

Yapmanız gereken trust wallet yada matemask cüzdanınızdan alım yapmak. Aldığınız miktara göre daha fazla bitcoin kazanırsınız.

Aşağıya kontrat adresi bırakıyorum. Alım yapmak isteyenler araştırıp alım yapabilir. Ytd. Herkese bol kazançlar.

0xad78b002E5fd0f80077EEf075c3D5Dd8A672a9f3

Hello everyone, I will tell you about a gem token,Bitback tokenAs long as you hold this token, that is, as a holder, it gives you 7% btc from trades every 4 hours.All you need to do is buy from your trust wallet or matemask wallet. You earn more bitcoins according to the amount you receive.I leave the contract address below. Those who want to buy can research and buy. Ytd. Good luck to everyone.

0xad78b002E5fd0f80077EEf075c3D5Dd8A672a9f3
 


Ekli dosyalar

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze