• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

  📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Tavsiye Bitci 100 TL | Bitmex 100 Dolar | Coinbase 300 TL | Hepsi Tek BaşlıkKatılım
18 Eki 2021
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Bursa
#1
BİTMEX 100 DOLAR KAMPANYASI :

Kampanyadan yararlanmak çok kolay:

Refli link ile üye olursanız, yüzde 10 indirim de kazanıyorsunuz.

1- Bu linke tıklayarak yeni bir Bitmex hesabı oluşturun: https://www.bitmex.com/register/ll6K10

2- KYC doğrulamayı tamamlayın. https://bitmex.com/verify

3- Hesabınıza herhangi bir miktar BTC yollayın (alt limit yok. Fakat işlem yapabilmek için min 20 dolar gerekiyormuş o yüzden tavsiyem 20-25 dolar atmanız. Btcturk üzerinden atarsanız btcyi komisyon kesmiyor.)

4- Herhangi bir koinde 1 kez trade yapın.( 1 Kez hızlı bir şekilde btc al-sat yapabilirsiniz.)

5- Hesabınıza BTC yolladığınız zaman 25 dolar, ilk trade’inizi yaptığınız zaman 75 dolar, Bitmex hesabınıza 7 gün içinde tanımlanacak. Kendim de yaptım bekliyorum olunca konuyu güncelleyeceğim. Kampanya bitmeden katılmanızı tavsiye ederim.

REFSİZ LİNK: bitmex.com

Hesap Onayı Gerçekleştiren Kullanıcılara 100 TL Değerinde Bitcicoin Hediyesi Şartlar ve Koşullar

REFLİ LİNK : https://borsa.bitci.com/register?ref=0885b338-1fec-4faa-8faa-d83acb40e00e ( BURADAN ÜYE OLURSANIZ SEVİNİRİM )

REFSİZ LİNK : https://borsa.bitci.com/register?lang=tr
 • Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.
 • Kampanya 13.10.2021 saat 00:00 itibarıyla başlayacak ve 15.11.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)
 • Kampanya süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak hesap onayı gerçekleştiren kullanıcılar 100 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır.
 • Hediye Bitcicoin'ler, hesap onaylanması işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte cüzdanlara yansıtılacaktır.
 • Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.
 • Kampanyaya katılım ilk 250.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.
 • Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir.
 • Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.
 • Katılımcının cihazından veya internet bağlantısından kaynaklanabilecek teknik problemlerden dolayı Bitci Teknoloji A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
 • Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya kampanyayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.
 • Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.
Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

NOT: Hesap onayı; kullanıcı kimliğinin ön yüz ve arka yüz fotoğrafının ve selfie ile birlikte görünecek şekilde beyaz bir kağıda borsa ismi [Bitci] ve tarih yazılı fotoğrafın yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

COİNBASE :

REFLİ LİNK : https://www.coinbase.com/join/WCG2A7 ( BURADAN ÜYE OLURSANIZ SEVİNİRİM )

REFSİZ LİNK : https://www.coinbase.com/signup

Merhaba arkadaşlar coinbaseye üye olup kyc onayınızı yaptıktan sonra vereceğim linklerden derslere katılıp 30$ bakiyenizi alabilirsiniz.

Ders linklerini aşşağı da veriyorum.

10$ Xlm - Link

3$ Fet - Link

3$ Amp - Link

4$ Grt - Link

9$ Comp - Link

3$ Clv - Link

Arkadaşlar, hepsini tek başlık altında toplamaya çalıştım. Buradaki tüm borsalara bende başvuru yaptım ödemeler için. Sorularınız var ise konu altından sorabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olurum.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,627
Mesajlar
5,843
Kullanıcılar
1,696
Son üye
Celoxy