• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin Fiyat Analizi – Bitcoin Dönüm Noktasına Mı Yaklaşıyor?Katılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Bitcoin Van Eck/Solid X Bitcoin ETF başvuru ertelemesi haberinden sonra herkesi şaşırtacak bir şekilde silkelenip kendine geldi. XRP, ETH ve diğer birkaç kriptopara ciddi yükseliş sağladı. Diğer kriptoparalarla birlikte Bitcoin dönüm noktasına mı yaklaşıyor?

https://koinmedya.com/2018/09/24/bitcoin-fiyat-analizi-bitcoin-donum-noktasina/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,588
Mesajlar
5,722
Kullanıcılar
1,665
Son üye
stavestark