• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin Fiyat Analizi : Halving Öncesi Yön Belirsiz!Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
26
Beğeniler
13
Puanları
3
#1
Bitcoin halvinge 10 günden az kaldı. Şu aralar bitcoin çok fazla oynaklık gösterebiliyor bakıyorsunuz 9400 dolara çıkıyor bakıyorsunuz 8600 dolar geri inen hareketler gösteriyor. Direnç ve destek hatları belirliyoruz her ikisinide kırmış oluyor çok ilginç bir durum yaşanıyor şuanda. Bitcoin aşırı hareketli olmasından dolayı analizler de patlayabiliyor. Stop loss koymayı kesinlikle unutmayın.. Bol kazançlar.


Bitcoin analiz.png
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,631
Kullanıcılar
3,258
Son üye
karda7653