• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Tavsiye Bitcoin Forku BPAYKatılım
22 Tem 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
İstanbul
#1
Bitcoin Forklarını bilirsiniz çok kr bırakırlar işte bunlrdan biri Bitcore gibi inaktif btc lere karşılık Bpayı ico yapıyor üte olanlara 5 Adet veriyor şimdilik Ref başında 1 adet Bpay veriyor ilerde değerlenir toplamda 500000 adet dağıtacak geç kalmayın.
Üstelik Bpay Pty şirketi bunu destekliyor.

https://bitcoinpayteam.com/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,631
Kullanıcılar
3,258
Son üye
karda7653