• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin ile ilk tanışmam

Merhaba forum sakinleri

Bitcoin ilk tanışmam bundan tam 7 sene önce oyun oynarken dijital para kazan gibi konularda görüyordum... O zamanlar oyunlarda dağıtılan sanal para olarak görüyordum ve hiç dikkatimi çekmemişti. Bu yüzden de ilgilenmedim hiç yıl 2016 olduğunda bitcoin adını sık sık duyar oldum. Gerek forumlarda gerek sosyal medyada sıkça rastlamama rağmen yine dikkatimi çok fazla çekmemişti... Ve yıl 2017 olunca bitcoin fiyatı 20.000 dolarlara gelince birden ilgimi çeker oldu araştırmaya başladım nedir necidir nereden alınır satılır vs... 2017 de küçük bir miktar para ile yatırım yaptım ve ilk kez o gün btc ile gerçekten tanışmış oldum lakin ben bunu 7 yıl öncesinden adını oyunlarda duyduğumda bedava dağıtılıyordu... Bunun gerçek bir para birimine döneceğini kestiremedim saçma geldi o zamanlar o gün bugündür bitcoin veya altcoinlerden alıp satıyorum benim bitcoin hikayem bu şekilde başladı... Bitcoin altın dönemlerini yaşadığı zaman giriş yapmış oldum... Çok bir şey kazanamadım da zaten bu yüzden :)

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@Nazif28, hikayeniz oldukça ilginç geldi bana 2016 yılında bitcoin adını sıkça sosyal medya rastladığınızda araştırıp yatırım yapsaydınız 2017 de 20 bin dolarınız olacaktı çoğu insan hala TÜRKİYE'de bitcoin hakkında bilgisi yok.

Maalesef ilgimi 2016 çekmeye başladı araştırma vs. yaparken o dönemlerde pek girmedim çok ucuzdu o zamanlar bitcoin al-sat işlemlerine 2017 de başlamış oldum o dönemde 1 tane alabilseydim dediğiniz gibi 2017 de 20 K dolar param olacaktı.

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
Hikayen güzelmiş aslında ben de benzer şekilde kapıldım bu rüzgara.
Yıllar önce duydum ve araştırıp içine girmek istedim fakat yatırması etmesi biraz sıkıcı geldi ve uzun bir süre ilgilenmedim. Daha sonra ise olanlar oldu ama iş işten geçti fakat yine de cüzzi bir miktarla giriş yaptım.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,332
Son üye
rideez1