• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin ne zaman 10bin dolar üzerine çıkacakKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#5
Forbes'in akıllı tahmin motoru var arkadaşlar. Şu ana kadar %95 doğru tahmin etmiş. Piaysadaki arz-talep dengesine bakarak ileriye yönelik tahminlerde bulunuyor. Bu tahmin motoru önceden Bitcoin için yıl sonu hedef olarak 12.500 Dolar öngörmüş. O öngörüyü geçenlerde 10.000 dolar olarak revize ettiler.

Bitcoin ne zaman 10.000 doların üzerine çıkacak demiş arkadaş. Bu tahmin robotuna göre 2019 başında.

https://koinmedya.com/2018/07/11/forbes-bitcoin-iyi-haber-ve-duzenleme/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare