• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin Vault Üretimi MadenciliğiKatılım
17 May 2020
Mesajlar
6
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
Kıbrıs
#1
Bitcoin Vault Nedir?

Açıkçası Bitcoin Vault’u yukarıdaki yazıyı okuduysanız yada Bitcoin’i biliyorsanız, her şeyine hakimsiniz diyebiliriz. Ufak tefek farklılıklar bulunmakta elbette. Hemen onlara değinelim.
Bitcoin Vault, kullanılan yazılımdan tutun üretim sürecine kadar Bitcoin ile aynıdır. Bitcoin’den 2 farkı bulunmaktadır. Bunlardan ilki; yarılanma olayı 4 yılda bir değilde, her 6 ayda yarılanma geçirerek 3.5 yıl sonra Bitcoin’in üretimini yakalayarak tıpkı Bitcoin gibi Dünyanın en değerli ve en güvenilir para birimi olma hedefi ile ilerlemekte. Diğer bir farkı ise; Bitcoin’de yaptığınız bir para gönderim işlemini geri alamazken, Bitcoin Vault’ta bu işlemi 24 saate kadar geri alabilirsiniz.

Bitcoin vault nedir

12.12.2019 tarihinde başlatılan Bitcoin Vault(BTCV), piyasaya ilk girdiğinde 7 USD üzerinden işlem görürken, yazının yazıldığı tarihte 97 USD seyrinde devam etmekte. Bu kadar kısa sürede(5 ayda 90 USD gibi bir artış) değer kazandırmasının, en büyük sebeplerinden birisi, yine Bitcoin’de olduğu gibi SHA 256 algoritması ile yazılması, 21 milyon adetle sınırlandırılmış olması, önünde Bitcoin gibi bir referans bulundurması ve yine talebin ise aşırı fazla olmasıdır.
Henüz çok yeni olan Bitcoin Vault hakkında; Girişimci, Yatırımcı ve Ekonomist Pelda Bayka’nın yorumlarını sizlerle aşağıda paylaşıyor olacağız.

Bitcoin vault.

Ekonomist Yorumları
Bitcoin Vault’un beni bu kadar heyecanlandıran kısmı, kendimi 2009 yılında Bitcoin piyasaya henüz yeni çıktığı anlarda gibi hissediyorum diyerek başlıyor sözlerine. Biliyorsunuz ki Bitcoin 2009 yılında 0,10 cent’ler de iken, şuan günümüzde 9.000 USD seyrinde ilerleyen bir tablo çiziyor. Bu yüzden elimizdeki Satoshi’lerin(Satoshi, Bitcoin’deki kuruş veya cent) dahi önemi çok büyük. Dünyada 8 milyar insan varken ve yine bu kadar fazla talep varken, sadece 21 milyon adetle sınırlı olan herhangi bir şey 8 milyar insana nasıl yetecek? Yükselmemesi mümkün mü? Yetmeyecek ve bu yüzden, Satoshi’ler dahi ileride çok kıymetli olacak.

Dijital para

Günümüz Dünyası, teknoloji sayesinde bir devrim gerçekleştirirken, paranında artık dijital ortama geçmesi bilinen ve öngörülen bir durumdu. Önümüzdeki süreçlerde yüzlerce, binlerce doları görecek bir coinin, şuan üretiminde, madenciliğinin başında olmak bizlere inanılmaz heyecan veriyor. 7 yıl önce Bitcoin üreten insanların nasıl avantajlı olduğunu düşünürsek, Bitcoin Vault ile avantajı kaçıran insanların tekrar yakalamasına neden oluyor.

Son olarak Bitcoin ve Bitcoin Vault üretimine değinelim.

Bitcoin ve Bitcoin Vault Üretimi
miningcity

Dünyanın en büyük havuzlarından birine sahip olan MiningCity şirketi ve Dünyanın en büyük üretim tesislerini kuran MineBest’in ortaklığı ile Bitcoin ve Bitcoin Vault üretimi yapmak artık çok daha kolay hale geliyor. Normal şartlarda bir makinenin kurulumundan siparişine kadar, kargosundan elektriğine kadar binlerce dolara mal oluyorken MiningCity firması, 500 USD gibi bir tutarla bile 3 yıl boyunca, geleceği bu kadar yüksek olan ve Dünya’daki binlerce coin arasından kendini sıyıran tek alt coini üretmeye şans veriyor.

Bitcoin Vault Nedir? Öğrendiğimize göre sizlerde bu fırsattan yararlanmak için yada varsa sorularınızı sormak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler.
Referans lınkımden uye olmanızı rica ederim (05541326242 numaram)
https://me.miningcity.com/referral-register/ada038
(Referans linki)
Bıtcoın Vault madeni yaparak kazanmak isteyenler buyursun..
Donanım olmaadan kazanmak isteyenler 👍
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare