Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Yeni Girecek Olanlar için Faydalı Siteler

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
KK Master
Katılım
9 Mar 2018
Mesajlar
262
Beğeniler
96
Puanları
28
Konum
Isparta
Web sitesi
kriptokulis.com
#1
Merhaba sevgili dostlar,

Aşağıda bitcoin ve altcoin piyasalarına girecek ve hakkında fazla bir bilgi birikimi olmayan kişilere faydalı olabileceğini düşündüğüm siteleri bir araya toplamak istedim. Sizlerinde farklı önerileri varsa konu altına ilave etmenizi rica ediyorum.

Coinmarketcap : https://coinmarketcap.com/ bu siteyi kullanarak neredeyse tüm coinlerin listesi ve grafiklerini görebilir coin hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık kripto para fiyatlarını buradan kolayca takip edebilirsiniz.

Blockfolio : Mobil uygulaması ile BTC miktarını girdiğiniz de anlık olarak takip edebileceğiniz bir uygulama.

Coingecko : https://www.coingecko.com/en coinlerin değerlendirmelerini takip edebileceğiniz kullanışlı bir site. Şunu da belirtmek isterim ki fiyatların önemli olduğu kadar coinlerin de bilinirliği önemlidir. Gecko developer, community kategorisinde coinlerin bilinirliklerini listeleyen bir site.

Coinmarketcal : Tüm kripto para coinler hakkında haberler, meetupları kolay bir şekilde takip edebileceğiniz kullanışlı bir site. Bu siteyi de kayıtlarınıza almanız da fayda var.

Cryptocompare : https://www.cryptocompare.com/ bu site belirlenen 10 kripto parayı baz alarak oluşturulmuş bir endeks sunuyor. Piyasaları hiç takip etmeyi bilmeyen kişiler için bile takip edilen coinlere yapılan yatırımları veya çıkışlarını gösterebiliyor.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
747
Mesajlar
1,898
Kullanıcılar
312
Son üye
2ugur12