• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin Yatırımı Ne Zaman Yapılır? (AL-SAT)

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Merhaba arkadaşlar, bitcoin yatırımı ne zaman yapılır? İşte tamda bunun cevabını arıyoruz değil mi? Benim kendi görüşüme göre bitcoin düşükken alınır iyi fiyatlara gelince de elden çıkartılır görüşündeyim. Eğer elinizde birikmiş bir miktar yatırım parası varsa, piyasaya girmek için fırsat bekliyorsanız. Şuanda bitcoin (BTC) $7.350 bu fiyattan sonra BTC birazda geri çekilir ve çıkış yapabilir. Bitcoin'de artış söz konusu olursa güzel kazanç elde edebilirsiniz bana göre bu fiyatlar alım için ideal tabi ki bu yatırım tavsiyesi değildir. Bunu da unutmayın!

Bitcoin (BTC)'de bu yıl sonu beklenen bitcoin fiyatları tahmini olarak $13.000 ile $265.000 civarlarında bana göre %90 ihtimalle $20.000 ile $25.000 arasında olabilir düşüncesindeyim.

Bitcoin yatırım.jpg

Merhaba arkadaşlar, bitcoin yatırımı ne zaman yapılır? İşte tamda bunun cevabını arıyoruz değil mi? Benim kendi görüşüme göre bitcoin düşükken alınır iyi fiyatlara gelince de elden çıkartılır görüşündeyim. Eğer elinizde birikmiş bir miktar yatırım parası varsa, piyasaya girmek için fırsat bekliyorsanız. Şuanda bitcoin (BTC) $7.350 bu fiyattan sonra BTC birazda geri çekilir ve çıkış yapabilir. Bitcoin'de artış söz konusu olursa güzel kazanç elde edebilirsiniz bana göre bu fiyatlar alım için ideal tabi ki bu yatırım tavsiyesi değildir. Bunu da unutmayın!

Bitcoin (BTC)'de bu yıl sonu beklenen bitcoin fiyatları tahmini olarak $13.000 ile $265.000 civarlarında bana göre %90 ihtimalle $20.000 ile $25.000 arasında olabilir düşüncesindeyim.

Ekli dosyayı görüntüle 40
Bitcoin 6800 dolarla inme ihtimalide var ama 7100 dolar seviyelerinde ciddi destek söz konusu orayı kırarsa inebilir.

Destek çok güçlü fakat kırılırsa 6000 dolarlara inmek kaçınılmaz son olur...

Güzel tespit bitcoin fiyatları çekilmişken ufaktan biraz alış yapayım...

MobilMerkezim

Blog Yazarı
KK Üye
Web sitesi
mobilmerkezim.blogspot.com
@MobilMerkezim alıp unutmak yerine düşük fiyattan alıp yüksekten satarak kar elde etmek daha mantıklı ;)
Siz de haklısınız tabi. Tam bir sene önce bir miktar almış olsaydık, o zirve yaptığı dönemlerde 6,7 katını kazanmış olacaktık. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Bitcoin ve altcoin'ler alış fiyatlarında alınıp hedef noktalarda satılmalıdır artık geçmişe bakmak bir anlam ifade etmiyor önümüze bakalım :)

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@MobilMerkezim 34502 TL paribu'da BTC fiyatı bu seviyeden kırarsa yukarı yönlü çıkış gelebilir 7600-7700 dolar seviyeleri bu durumda 9000-10000 dolara yürür. Piyasalar çok durgun aşağı yönlü de gidebilir. Hacimsiz bir şekilde seyrediyor bakalım ne olacak.

MobilMerkezim

Blog Yazarı
KK Üye
Web sitesi
mobilmerkezim.blogspot.com
@MobilMerkezim 34502 TL paribu'da BTC fiyatı bu seviyeden kırarsa yukarı yönlü çıkış gelebilir 7600-7700 dolar seviyeleri bu durumda 9000-10000 dolara yürür. Piyasalar çok durgun aşağı yönlü de gidebilir. Hacimsiz bir şekilde seyrediyor bakalım ne olacak.
İnsan alıp almamak konusunda kararsız kalıyor

Arkadaşlar Bu aralar Bitcoin düşüşte tam alma zamanı paranız az da olsa yatırım yapın derim Türkiye ve Rusya kripto para anlaşması yapıyor Türkiye de yasal olacak alt yapısı yapılıyor yatırım yapmak isteyen tavsiye edeceğim borsa tuconex paribu gayet iyi güvenilir bol kazançlar dilerim

bende tuconex kullanıyorum 3 aylık yatırım yaptım iyi para kazandırdı para çekme işlemi yaptım 1 -2 saat içinde hesabıma yatırdılar
kullandığım siteyi size de öneriyorum güvenilir bir sitedir merak etmeyin sorun yaşamazsınız

60,350tl bitcoin şu anda 5 yıldır falan bitcoin al sat yapıyorum. Tabii sadece bitcoinle bitmiyor iş yani bana göre birkaç tanede altcoinler alıp satıyorum. Bitcoin kazancım düşünce altcoinler açığı az da olsa kapatıyorlar.

Kripto piyasasında dip ve zirve yoktur,her an herşey olabilir,al sat için daha çok şansa bağlıyorum.

grafiklere şahsen inanmıyorum,kaldı ki özellikle forumlarda paylaşılan grafiklerin başarı durumu ortadadır.

bir coin düşüş döneminde uzun süre aynı rakamda bekliyorsa,yatırım yapılabilir,ilk yükselişle kazandırır

geleceği parlak alt yapısı sağlam uzun süredir piyasada olan ve bilinen coinlere yatırım yapılmalı

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,332
Son üye
rideez1