• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitexen' e üye ol 10 exen(48tl) kazan

BİTEXEN, kripto para alım/satım işlemi için İstanbul Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendisleri tarafından oluşturulan bir kripto para borsasıdır
İlk başta şüpheci davranım üye olmadığım ama sonrasında türk bir girişim olarak gördüğüm sitedir Bitexen.
Eğer sizde Refesanslı şekilde üye olur ve üyeliğinizi onaylatırsanız 10 esen yani 45tl kazanıyorsunuz.
2 Gün önce üye oldum ve o an 25tl yapan 10 exen piyasası şundan 48tl yapıyor. Üye olup geleceğim yatırım yapabilirsiniz. Şahsen benim düşüncem bu yönde.
Zaten hangi kripto sitesine giderseniz gidin hepsinde bir kimlik onayı yapmanız gerekiyor. Buranın avantajı hediye EXEN vermesi.

Eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız benim referansı linkim aşağıdadır.
Referensli Kayıt linki : https://www.bitexen.com/?ref=91034393

Resimde gördüğünüz benim üyeliğimdir. Minumum bozdurum için 25 EXEN inin olması gerekiyor yani 3 kişiyi kayıt ettirirseniz yaklaşık 80tl kazanırsınız. Ama bence EXEN biriktirin geleceğe yatırım olsun.
Dün 2.5tl olan EXEN bugun 4.5tl belki 2 yıl sonra Bitcoin gibi 10bin dolar 😃
Ekran Resmi 2020-05-16 15.40.16.png

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting