• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitexen üye olan 100 exen coin 63 TL alıyor şart yok

https://www.bitexen.com/?ref=5362686

Hesabınızı onaylatmanız yeterli. Ezenleri ister BTC yapın çekin ister nakit olarak TL hesabınıza çekin isterseniz alsat yapın tecrübe edinin nasıl isterseniz

Türk girişimciler tarafından oluşturulan kripto borsası olan Bitexen, EXEN Coin adında bir koin çıkarttı. Ekibin oluşturduğu koinin Ethereum ERC-20 tabanını kullanıyor.

EXEN token için diğer koinler gibi ICO düzenlenmeyecek. Hatta bu kripto para satın bile alınamayacak. Bitexen’i kullanan ve referans sistemiyle üye olan kişilere, hiç bir ücret ödemeden verilecek.

Vallahi TL çekenler var ben hiç TL çekmedim stellar olarak çektim 1 dakikada hesabına geçti 7 gün 24 saat çekebiliyorum istersen tiple ve bitcoine çeviripte çekebiliyorsun TL çekenler için hafta içi ve iş günlerinde gerçekleşiyor işlem

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting