• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitpanda Airdrop (10€) Anında Çekim

Web sitesi
coinrot.com
Yeni Airdrop(Hemen Çekim)

Referans linkiyle üye olmayanlara ödül verilmiyor. ⚠
- Anında 10€ ödül ve hemen çekim
- Bitpanda Borsası, Papara ile işbirliği başlattı ve Türkiye'ye özel kampanya
- Katılım kolay. Aşağıdaki yazılı maddeleri sırayla yapınız.

1= Aşağıdaki adresten Bitpanda'ya üye ol, Kyc işlemini tamamla (anında onaylanıyor)

Referanslı Link= https://www.bitpanda.com/?ref=633846547883974031

2= Papara hesabın yoksa papara.com dan hesap aç, hesabına havale veya Eft ile veya ATM'den enaz 25€ değerinde TL gönder. (Şuan için 240TL) (biraz fazla gönderirseniz garanti olur)

3= Bitpanda hesabını aç, para yatır kısmını aç (Dil ayarları ve para birimi ayarı TRY yapman gerekiyor)
Paparayı seç. Anında paranı transfer et. Gelen para ile tek seferde herhangi bir kriptopara satın al. (Örn: XLM)

4= Satın alma işlemi sonrası anında ödül 10Euro hesabına geçiyor. Ödülle beraber tüm paranı istediğin Kriptopara olarak çekebilirsiniz. (Örn: XLM)

Referansız Link= https://www.bitpanda.com

Not: Arkadaşlar kendim çektim, onun dışında referans üzerinden de ödül geldi onlarıda çektim. Hiç bir sorun yaşamadım.

Kaynak: Coin Haber

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,527
Kullanıcılar
2,394
Son üye
aisschool