• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bittürk 20 tl bedava

Arkadaslar ben burdan ailemide uye yaparak kisi basi 20 tl aldim yapmaniz gerekenler basit zaten türkçe hersey belge onaylatiyorsunuz 3. Seviyr olduktan sonra kod bölumu var kupon kodu yazar oraya android telefonla girip android yaziyosunuz 10 lira geliyor hemen. Daha sonra bir iphone telefonla giris yapip ayni yere Iphone yaziyosunuz 10 tl daha geliyor . Kesinti oldugu ici cekim yaparken 19 lira cekebiliyosunuz papara hesabiniza banka daha fazla kesiyor 14 lira gelir bankaya. Abartisiz 10 saniyede filan paraniz yatar. Ilk once 3. Seviye oluyosunuz belgeleriniz onaylandiktan sonra kupon kodlarini giriyosunuz.

https://bitturk.com/?r=8c798744e2d59f473834fdee3ca2f106
Burdan uye olabilirsiniz.
Uye olduktan sonra uygulamasini indirin playstor veya iphone den ordan devam edin
Bol kazançlar

Telegram @Leventdrk burdan ulasabilirsiniz bana

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,524
Kullanıcılar
2,406
Son üye
Getgabs