• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

BTC mi yoksa HILK COIN'mi ?

Merhaba arkadaşlar yeni bir coinle karşılaştım Hilk Coin. Bu coin'nin altyapısı eth altyapısı ama benim dikkatimi çeken fiyat artışı ve düşüşü çünkü bu paranın ilk açılış değeri 0.0113 iken bir kaç saat sonra baktığımda bayağı bir düşmüştü 0.000283 olmuştu. Sonra yine baktığımda 0.0086 olmuştu şimdi ise aşşağıda düz devam ediyor. Daha 2 gün oldu ama fiyat dalgalanması bayağı bir fazla bu coin'den satın alıp stoğa yerleştirmek mantıklı olurmu diye düşünmeden edemiyorum. Başlığı böyle yapmamın nedeni ben açıldığıilk gün bir satın alma gerçekleştirdim ve bir kaç dakika bekledikten sonra fiyatın yükseldiğini gördüm ve şansımı denemek için satışa sundum aradan 2 dakika geçti geçmedi param satıldı ve 80 dolar kazandırdı. Şuanda tekrar almayı planlıyorum çünkü ben bitcoin'den bu kadar kısa bir sürede hiç kazanmamıştım. Büyük olasılıkla yanlış düşündüğümü söyleyeceksiniz ama gelecek altcoinlerde, çünkü bunu bir misalle anlatayım eğer siz " iphone " tanınmadan şirketten düşük fiyata çok sayıda hisse alsaydınız şimdi zengindiniz. Yani Hilk Coin'den tanesini 0,00027488 tl den 1.200.000 adet alırsanız 328,8 tl yapar. Bu coin kendi fiyatını 0.1 yaparsa sizin kazanacağınız para 131.090 yapar. Benim kazacım bu şekilde oldu, çünkü ben düşük fiyattan aldım sattım. Bu benim işim :D

Hilk Coin : https://www.etherflyer.com/trade.html?pairs=HILK-ETH

EayhSJ5XsAARnX1.jpg

Twitter hesabımdan takip ederseniz sevinirim, iyi günler bol kazançlar.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,343
Son üye
hilmisensakrat