• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CakeDefi Bedavadan 185 Dolara Kadar Para Kazanın | Yeni Kampanya

Zerox

KK Üye
CakeDeFi yeni kampanya başlattı;

25 Kasıma kadar yeni üyelere 145 Dolara kadar bonus veriyor. Şu bildiğimiz 11 Kasım kampanyasından yapmışlar. Tüm bonuslara ek yatırımın %11'i kadar bonus kazanma fırsatı var.

145 Dolar biraz zor ama herkes 40.50 Doları alabilir. Ben olsam Bin dolar bulup bedavadan 145 Doları almaya bakardım. Site güvenirliği açısından hiçbir sorun yok, defalarca çekim yaptık. Zaten forumda bilenlerde çok. Dfi tokenin piyasa değeri 1 milyar dolardan fazla.
Siteye mininum 50 Dolar yatırım yapacağız ve hiçbir kaybımız olmadan minimum 40.50 dolarlık dfi kazanacağız. Hemen yatır çek yaparsanız %11 bonus hariç geriye kalan bonusları alırsınız. %11 Bonus için yatırdığınız tutarı 3 ay sitede tutmak gerekiyor.

Site 20 Dolar ilk yatırım bonusu + 10 Dolar aşağıdaki linkten üye olma bonusuna ek yatırdığınız tutarın %11'i kadar bonus veriyor (Maksimum Bin dolar yatırıma 110$+20$+5$+10$). Learn&Earn kısmında testi çözünce bir 5 dolar daha veriyor. Yani 50 dolar yatıran bedavadan 40.50 Dolar alıyor. Örneğin 100 Dolar yatıran 11+20+5+10 toplamda 46 Dolar hediye DFI token kazaniyor.

Hemen yatırıp çekerseniz minimum 50 dolara toplam 35 Dolar ödül verir.

Nasıl alıyoruz?

link
https://cakedefi.com/?ref=120244

1- Linkten kayıt olmak gerekiyor, kayıt olun ve mail onaylayın.
2- Kyc yapın; Kimlik belgesi ve ikametgah yüklenecek. Edevletten alabilirsiniz veya faturada olur. Kimlik doğrulaması 1-2 günde onay alacak.
3- Google 2fa aktif hale getirin.
4- En düşük transfer ücreti Dash coinde. Dash coinde Deposite tıklayın. Çıkan adresi kopyalayıp minimum 50 Dolarlık dash coin yatırımı yapın. Dash birçok borsada listeli, istediğiniz borsadan yatırımı yaparsınız.
5- Ödüller hemen yüklenecek.
6- Yatırdığınız Dashları withdraw kısmından kendi kullandığınız borsaniza geri çekebilirsiniz veya staking kısmında 3 ay stake ederek %11 bonus + stake geliri kazanabilirsiniz

Bu basit yatır-çek işlemini yaparak DFI tokenları kazandık. Kazandığımız tokenlar 6 ay kilitli kalacak. Bu 6 sürede boş durmayacak bize %27 oranında stake geliri de sağlayacak.(Yıllık %54)

Örneğin 1000 Dolar ile 145 Dolar aldınız diyelim, 6 ay sonunda stake geliri ile 185 Dolar alıp çıkacaksınız.

DFI Tokenların kilidi açıldığı zaman Kucoin borsasina çekebilirsiniz. DFI token Kucoinde listeli. Borsada DFlarinizi satar tron alarak yerli borsalara atarsiniz
Screenshot_20211115-222603.png
Screenshot_20211115-221442.png

Ben kyc islemimi yapıp quiz den 5 dolar aldım. 50 dolar yatırıp kalan ödülleri alacağım buna ek olarak yakın zamanda acilacak olan 2 quiz daha var. 10 dolarda oradan gelir..

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,344
Son üye
adberryseo