• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CheckHub Net

enesk001

Yasaklı Üye
Herkese hayırlı günler. Umarım cevap veren birisi olur, bir soru sormak istiyorum. Eşime bütçeme uygun ikinci el dizüstü bir bilgisayar almak istiyorum. Uzun zamandır istiyordu aslında. Ama bizim buralarda bulamadım. İnternette çok seçenek var hepsi başka şehirlerde. Cesaret edip alsam da checkhub.net ile güvenilir olur mu? Tavsiye eder misiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:
istanbul ve ankara gibi büyük şehirlerde güzel ve uygun cihazlar oluyor genelde. checkhub ile alabilirsiniz güvenlidir.

aslında çok geç yapılmış bir sistem, daha önce olmalıydı. ben sahibindende dizüstü bilgisayarımı sattım GET ile, alıcı içinden ram'i alıp bana iade etti ya, düşünebiliyor musunuz.. ben ne yaptım peki? tabi ki hiçbir şey, bana böyle geldi dedi adam, yalan söyledi ama ispatlayamadım. checkhub da böyle şeyler olmuyor, yapamıyorlar, çünkü rapor çıkıyor ve rapora göre alışveriş gerçekleşiyor. şu an en güvenli sistem bence.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,405
Son üye
nuriyetokus5