• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CLEO.one - ÜCRETSİZ stratejilerinizi oluşturun! Yapay zeka ve yatırım becerilerinizi birleştirin, piyasaya karşı 1-0 önde başlayın.

1603647262701.png

CLEO one nedir?

CLEO ONE ile yapay zeka ve algoritmik yatırımın sağladığı avantajlar ve borsa yatırım becerilerinizi birleştirin kar olalısılığınızı artırın. Piyasaya karşı 1-0 önde başlayın. Üyelik ÜCRETSİZ, kendi kripto botunuzu oluşturun, Otamasyona sokun 7/24 aktif olan kripto borsasında ekran başında saatler harcamadan zarar riskinizi en aza indirgeyin.

Kısa Youtube video:

Platformun ücretsiz deneme seçeneği vardır. Platforma göz attığınızda size tanıyacağı avantajların eminim ki farkına varıcaksınız. Kendi stratejinizi yaratın, sanal para ile gerçek dünya şartlarında simülasyona sokun nasıl performans gösterdiklerini izleyin. Türkçe müşteri desteği mevcuttur arkadaşlar.

Okex ve Kucoin daha birçok büyük borsalar yakın zamanda eklenicek.
1603647300861.png

CLEO one, kodlamaya zaman ayırmak istemeyen ancak piyasalarda 7/24 bulunmaları gereken bağımsız traderlara güçlü, iyi bilgilendirilmiş yatırım otomasyonu getiriyor, mükemmel bir uygulama ile artık Binance'te işlem yaparken kullanmak ücretsiz!
Stratejilerinizi sadece yazarak çok kolay oluşturabilirsiniz. Örneğin:

Kripto, forex ve hisse senetleri için test edilebilirler, live trade kripto botlar veya paper trade ve gerçek zamanlı piyasa koşullarında demo olarak test edebilirler. En büyük kripto borsalarını destekliyoruz. Binance, BinanceUs, Bitfinex, HitBTC, CoinBasePro--Daha fazla borsa seçenekleri eklenmeye devam edicek. Eklenmesini istediğiniz borsa varsa canlı chat veya email üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

CLEO one'da ne yapabilirim?
• Kripto, forex veya hisse senedi stratejileri oluşturun
• Kripto, forex ve hisse senetleri için geriye dönük trade stratejileri (Bakctesting)
• Kripto stratejileri, kripto botları olarak yapılan seçim borsasında otomatikleştirilebilir
• Eş zamanlı Trailing Profit ve Trailing Stop Loss ile alım satım yapın
• Mevcut piyasa koşullarında stratejileri test etmek için Papertrade
• Test edildiğinde ücretsiz, karlı stratejiler kullanın

1603647233637.png

Datadash'tan Nicholas Merten youtube kanalında Cleo one tanıtımını yaptığı linke buradanulaşabilirsiniz (21:40 ve sonrası). Yararlı olacağına eminim.

Nasıl yardım alırım?
- Ücretsiz katılım görüşmeleri yapıyoruz! Spesifik bir şey oluşturmak veya bir adım atmak istiyorsanız, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!
- Duyarlı personelimiz, aklınıza takılan her soruyu yanıtlayacaktır - CLEO one'da sohbet yoluyla bize ulaşın. Türkçe yardım desteğide mevcut.
- CLEO one yardım masası her zaman kullanılabilir.

HERKESE IYI HAFTALAR DILERIM

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting