• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

COİNLİST Hesaplarınız 100TL'den alınır.Katılım
12 Ocak 2022
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ankara
#1
Coinlist, hesaplarınızı ön satış hakkımı arttırmak için satın alıyorum ödeme hesap kontrolünden sonra hemen gerçekelşir aksamaz.
Sınırsızca stoğum var baya yüklü hesap alabilirim.
Hesap açmamış olanlar da hesap açıp verebilirler
Buradan bana ulaşabilirsiniz. https://linktr.ee/youknowthemoves
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,196
Mesajlar
4,766
Kullanıcılar
1,182
Son üye
abdullahsancar1