• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Coinmarketcap 1INCH Quiz 10$'a kadar ödülKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
$1INCH şu anda pek çok büyük borsada işlem gören ve değeri an itibariyle 2.04$ olan bir token.Coinmarketcap ödüllü quizi var. Öncelikle üyeliğiniz yok ise kayıt olun: https://coinmarketcap.com/tr/Sadece Binance cüzdanına kabul ediyor üyelik için: :https://www.binance.com/tr/register?ref=55206144https://coinmarketcap.com/earn/project/1inch

adresinden Get Started diyoruz videoları izliyoruz ve Take The Quiz butonuna basarak quizi başlatıyoruz. 8 haneli Binance ID'nizi girdikten sonra sorulara geçiyoruz cevaplar şu şekilde;1) 1.500.000.000

2) Oriental martial arts.

3) ETHGlobal hackathon in New York

4) Porsche

5) 42

6) Russ Hanneman

7) Pathfinder

8) Ancient GreeceÖdüller dağıtımdan sonra direkt Binance spot cüzdanınıza yatar ve dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz. Bu tarz quizleri hep yapıyor CoinMarketCap ve 10$'a kadar ödül dağıtabiliyor.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,553
Mesajlar
7,406
Kullanıcılar
2,773
Son üye
DavidPix