• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme CoinMarketCap Elmas Topla NFT Kazan Programı Başladı



LuBu

KK Üye
Katılım
14 Nis 2021
Mesajlar
19
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.referralbrotherhood.com
#1
Coinmarketcap referral diamonds.png
Arkadaşlar CoinMarketCap Elmas Topla NFT Kazan Programı başladı. Program, arkadaşlarınızı kaydolmaya davet eden benzersiz tavsiye bağlantıları oluşturmanıza olanak tanıyor. Herhangi biri referans linkine tıklayıp kaydolursa, otomatik olarak sizin tavsiyeniz olarak ilişkilendiriliyor. 100 elmas biriktirdiklerinde, hem referans sahibi hem üye olan 20 elmas kazanıyor.

Peki bu elmaslar ne işe yarayacak. Belirli sayıda elmas topladığınızda sadece sınırlı sayıda oluşturulmuş bir NFT sahibi oluyorsunuz. Her gün gün satışta olan NFT'ler CoinMarketCap tarafından güncellenerek yenileri ekleniyor. CoinMarketCap güveni ve kalitesi ile hemen elmas toplamaya başlayın.

Aşağıdaki referans linkimden üye olun ilk 20 elmasınızı kazanın:

Kayıt Olmak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın ve Arkadaşlarınızla Sizde Paylaşın

https://coinmarketcap.com/invite?ref=M5SFXNDD

Sevk kimliği Referans Kodu: M5SFXNDD

NFT Nedir?

NFT, dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini onaylayan, blok zinciri adı verilen bir dijital defterde depolanan veri birimidir. NFT'ler fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri gibi öğeleri temsil etmek için kullanılabilir.
 

LuBu

KK Üye
Katılım
14 Nis 2021
Mesajlar
19
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.referralbrotherhood.com
#2



Friends CoinMarketCap Collect Diamonds NFT Earn Program has started. The program allows you to create unique referral links that invite your friends to sign up. If anyone clicks on the referral link and registers, they are automatically associated as your referral. When they accumulate 100 diamonds, both the referrer and the member get 20 diamonds.


So what are these diamonds good for? When you collect a certain number of diamonds, you only get a limited number of created NFTs. NFTs that are on sale every day are updated by CoinMarketCap and new ones are added. Start collecting diamonds right away with the trust and quality of CoinMarketCap.

Get your first 20 diamonds by signing up at my referral link below:

Click on the link below to register and share with your friends.

https://coinmarketcap.com/invite?ref=M5SFXNDD

Ship ID Reference Code: M5SFXNDD

What is NFT?

NFT is a unit of data stored in a digital ledger called a blockchain that confirms that a digital asset is unique and therefore not interchangeable. NFTs can be used to represent items such as photos, videos, audio, and other types of digital files.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,930
Mesajlar
6,697
Kullanıcılar
1,894
Son üye
oliverjames9490