• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Coinmarketcap SAND Airdrop ($10'a kadar ödül)Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
https://coinmarketcap.com/earn/project/the-sandbox

Coinmarketcap üyeliği olmayanlar üye olsun

Sayfanın aşağısında ''take the quiz'' bölümü var ona basarak soruları yanıtlamaya başlayabilirsiniz. Sadece Binance üyelik kabul ediliyor Quiz'e başlarken 8 haneli Binance ID vermeniz gerekiyor.

Binance üyeliğiniz yok ise üye olmak için : https://www.binance.com/tr/register?ref=55206144

Quiz cevapları sırasıyla :
3.000.000.000
Ethereum
Playing games
Stablecoin
VoxEdit
All of the above
All of the above
Integrate them and Publish their game experiences
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,687
Mesajlar
7,619
Kullanıcılar
3,229
Son üye
Douglascab