• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Cointransfer.online - надежный обмен криптовалют

Cointransfer.online - обменный пункт электронных валют!

Направления обмена Cointransfer: Perfect Money, Ethereum, Bitcoin, Monero, Litecoin, DASH, Zcash, Bitcoin Cash, Ripple, Advanced cash, Exmo, PM e-Voucher, LiveCoin, Tether, Paxos, TRON, Cardano, Augur, NEO, EOS, Waves, OmiseGO, Stellar, NEM, QTUM.

Как это работает:

Преимущества обменного пунта Cointransfer:
Лучшие курсы на рынке
Низкая комиссия в среднем по отрасли
5-30-минутные транзакции
Высокие лимиты по обменам
Чат-поддержка онлайн ежедневно с 10 до 23 Мск

График работы: ежедневно с 10:00 до 23:00 МСК
Выплаты по заявкам с 10:00 до 23:00 GMT+3 Москва

Обмен выполняется оператором в ручном режиме и занимает от 10 до 30 минут после зачисления платежа по заявке от клиента.

Контакты Cointransfer:
Официальный сайт:
https://cointransfer.online/
Эл. почта: cointransfer.online@gmail.com
Чат на сайте

Информация от Cointransfer:
Доброго дня уважаемые форумчане, как всегда мы работаем для вас без выходных, у нас всегда низкие комиссии и быстрые обмены!
Чат-поддержка работает онлайн ежедневно с 10 до 23 Мск.

Merhaba arkadaşlar,Adminlerimizin yüksek müsadesiyle sizleri Altcoinler alım satımı yaptığım telegram grubuma davet ediyorum,ayrıca piyasayı öğrenip kendi başına ayakta durmak isteyen isteyenler içinde eğitim veriyorum,lütfen eğitim için bu piyasayı fiziki hayatta ki işi gibi çok ciddiye alan ve kendisi kazandıkdan sonra başkasınında elinden tutmak isteyen kişiler ulaşsın bana

https://t.me/joinchat/UKfHQotVVPqTNuuQ

Информация от Cointransfer:
Делаем обмены любых монет на монеты, также на Advanced Cash, Perfect Money, Payeer и другие платежные системы.
Только проверенные средства(мы проверяем все входящие транзакции на AML).
За отзыв сделаем обмен без комиссии!

Информация от Cointransfer.online:
Уважаемые пользователи, сделаем обмен любых монет на BTC, ETH, USDT, Perfect Money, Payeer, Advanced Cash и другие, хорошие бонусы за отзывы после обмена!

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,340
Son üye
autoexcellenceonline