Coinzo kripto para borsası ve 100 cnz coin veriyor.

Atakul

Kayıtlı Üye
Katılım
14 May 2019
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Çankırı
#1
Coinzo bir kripto para alım satım borsasıdır. Üyeler alım satım emri vererek birbirleri arasında bir çok coini alıp satabilirler.Btc ,Eth, xrp, eos, hot gibi bir çok coin ile işlem yapılmaktadır. Birde Coinzo nun kendi coini Cnz coin vardır.
Cnz coin nedir?
CNZ Token, Coinzo Kripto Para Alım — Satım Platformu için ERC20 tokenı olarak üretilmiş kripto paradır. Tüm ethereum cüzdanları tarafından desteklenmektedir. CNZ üretilmesinin temel amacı platformun avantajlarını kullanıcılara yansıtmaktır. Toplam arz miktarı 400.000.000 adet olarak belirlenmiştir.
Coinzoya üye oldum 100 cnz coin verdi.sizde referansımla üye olabilirsiniz.

https://www.coinzo.com/?ref=440332426184392705
 
Son düzenleme:

Atakul

Kayıtlı Üye
Katılım
14 May 2019
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Çankırı
#3
Komisyon Bonusu
Coinzo kullanıcıları alım-satım işlemlerinde ödedikleri komisyon miktarı oranlarında, güncel kur değerinden anlık olarak CNZ token kazanacaklardır. Kullanıcıların hesaplarında bulunan CNZ miktarına göre CNZ kazancı değişiklik göstermektedir. Yani 1000 tl lik işlem yaptığınızda ödediğiniz komisyon 3tl ise 3 tl/güncelkur kadar cnz kazanıyorsunuz. güncel kur şuan 0,06tl 50adet cnz coin kazanırsınız.
Komisyon İndirimi
Coinzo kullanıcıları hesaplarında tuttukları CNZ miktarlarına göre komisyon ücretlerinden indirim elde edeceklerdir. İndirimler hem kripto para transfer komisyonları hem de alım-satım komisyon ücretleri için geçerli olacaktır.
Aynı zamanda coinzo bir çok kampanya ve yarışmalar yapacak bunlardan faydalanabilinecek.
Token Geri Alımı
Coinzo, her üç ayda bir kazanç olarak elde ettiği CNZ Coin’lerin tamamını tekrar kullanılmamak üzere blok zincir üzerinde imha edecektir.
Coinzo’nun kazanç olarak elde ettiği CNZ Coin’ler; Kullanıcıların komisyon indiriminde kullandıkları ve CNZ Coin market işlemlerinde elde edilen komisyonlar olarak tanımlanır.Toplam CNZ Coin arz miktarı 200 milyon olana dek imha işlemi devam edecektir. CNZ Coin kullanımı arttıkça imha edilen miktar artacak, dolayısıyla imha süreci hızlanacaktır.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
829
Mesajlar
2,180
Kullanıcılar
390
Son üye
swaceturkiye