• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Çok yeni bir kripto para borsası keşfettim; BTCFinans.com,

sevim

KK Üye
Çok yeni bir kripto para borsası keşfettim; BTCFinans.com, https://www.btcfinans.com/tr/home/index?guid=e818577b-f23a-4013-ac43-2999a987316b linkten üye olup hesabını onaylatan her kullanıcıya kendi token 'ı olan BEEX hediye ediliyor.

Herhangi bir sorununuz olduğunda canlı destek veya müşteri temsilcilerinden destek alabiliyorsunuz.

Ücretsiz üyelik sonrasında hiçbir bilginiz olmasa bile, tüm işlemleri rahatça yapabileceksiniz. Örneğin; Kripto para alma veya satma, para yatırma veya çekme, Kripto para transferi yapma, gibi konularda Btcfinans.com eğitim rehberi ile resimli anlatımı mevcut.

Aktif olarak kullanmaya başladım çok memnunum, tavsiye ederim. Üye olmak için https://www.btcfinans.com/tr/home/index?guid=e818577b-f23a-4013-ac43-2999a987316b linki tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
Paribu kullanıyorum ve Türk borsalarının Telefon isteme şartına pek gönüllü değilim bunun yerine 2fa olması gerektiği kanısındayım. Bu şekilde bir borsa biliyor musunuz acaba? Ama özellikle belirtiyim telefon onayı kesinlikle istemiyor olması gerekiyor benim için en büyük öncelik bu.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,404
Son üye
atmacadurdane71