• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Cross Exchange Artık Coin Market Cap 'deKatılım
29 Ağu 2019
Mesajlar
3
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
İzmir
#1
Flaş Haber!!!

Cross Exchange "CoinMarketCap" de yayınlanmaya başladı.

https://coinmarketcap.com/exchanges/cross-exchange/

https://twitter.com/tokuron1096/status/1171234223329615873?s=20

Devamlı desteğiniz için teşekkür ederiz.
👏👏👏👏
Coin Market Cap (CoinMarketCap), dünyanın dört bir yanındaki sanal döviz borsalarında listelenen sanal para birimlerinin piyasa kapitalizasyon sıralamasını, fiyatlarını, grafilerini, alım satım miktarlarını vb. Bir sıralama biçiminde kontrol edebileceğiniz bir sitedir.

CROSS değişiminin dünya çapında daha popüler hale gelmesi ve dünyadaki sanal para birimi kullanıcıları tarafından en çok kullanılan sanal para birimi bilgi sitelerinde yayınlanmasıyla küresel olarak genişlemesi beklenmektedir.

1.jpg


1.png


2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


6.JPG
1.jpg
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare