• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Cross Exchange İle Yattığınız Yerden Para KazanınKatılım
29 Ağu 2019
Mesajlar
3
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
İzmir
#1
Evet yanlış duymadınız. Cross Exchange ile yattığınız yerden para kazanmak çok kolay ve kazançlı.

Quick Buy sistemi bize sitenin kendi coini olan XEX coin alma fırsatı sunuyor.Ayrıca yapılan 10 alımdan 1 alım x5 şansını yakalıyor misal 100$lık bi alım yaptınız ve x5 size denk geldi miktarınız direk 500$ oluyor.

QuickBUY Nasıl Kullanılır ? Paranızı Nasıl Çoğaltırsınız ?

İlk önce Cross Exchange ana sayfasında bulunan QuickBUY yazısına tıklıyoruz ve açılan sayfada BTC ve USDT arasından USDT seçiyoruz.

Daha sonra ;

Purchase Amount yazan yere kaç USDT lik almak istediğinizi yazın. ( USDT seçmemizin nedeni en düşük 10$ ile oluyor olması ve şansımızı arttırmak İçin )
Lock-up Plan yazan yere alacağımız XEX lerin kaç günlük kilitli olmasını istediğimiz planı seçiyoruz (Premium 90, 60, 30)
En son “Buy XEX” e basıyoruz.

Ayrıca XEX alıp elde tutmak size şöyle bir avantaj sunuyor; elde tuttuğunuz süre boyunca bilinen büyük coinlerden (BTC, ETH, USDT, XRP vb.) günlük pay veriyor. Ne kadar çok elde tutabilirseniz payınız da bir o kadar yükselme şansı elde ediyor.

Cross Exchange de bir diğer büyük atılımda kendi coini olan XCR. Tüm piyasaları alt üst edebilecek bu yeni coin değeri 1 XCR = 1.01 XEX olarak görünüyor.

XCR alımı ile ilgili bir örnek vermek gerekirse;

- Ali 1000 adet XCR almak istiyor
- Aslında Ali’nin satın alacağı miktar aşağıdaki gibi olacak

1,000 x (138,888.88 ÷ 277,777.76) = 500 XCR

① Ali’nin satın aldığı miktar 500 XCR oluyor.
② Bunun için 1000 XCR değerinde XEX kullanılıyor. 500 XCR değerindeki XEX bozdurulacak ve XCR satın alınmış olacak, geri kalan 500 XEX ise Ali’nin cüzdanına geri yükleniyor.

Yani formülize edersek :

Almak istediğiniz XCR miktarı X 0,5 = Elinize geçecek XCR miktarı

Özet olarak almak istediğiniz XCR miktarının iki katını almanız gerekiyor ki elinize almak isteğiniz miktar kadar XCR geçsin. Elinize geçen XCR değeri kadar XEX hesabınızdan düşecek , geri kalan fazladan ödemiş olduğunuz XEX cüzdanınıza geri yüklenecektir.

Minimum alım miktarı 300 $ değerinde XEX ile olacak.

Güzel haber şu ki XEX fiyatını 1 hafta içinde 0,046$ dan 0.115$ a yükseltti. Verilen çok büyük tiyolara göre ise XEX yıl sonu yakımından sonra değerini daha da yükseltecek.

Ayrıca denemeyenler için Cross Exchange yakın zamanda wallet uygulamasını da piyasaya sürdü ve kullanımı sade ve çok kolay

Xex walleti denedizmi 30 90 180 gün seçmeli quick buy ile X5 yakalayan şanslı on kişiden biri siz olabilirsiniz!!!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.xex

Cross Exchange e katılmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

https://www.crossexchange.io/cross/vip/ja401?invite=1OSj4zvdfdE

Telegram Grubu için ise; https://t.me/joinchat/INVdA1QO-BoHSPy0Wy5snw
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok