• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

✅ CryptoMarketAds ile Kripto Reklam Dünyası DeğişiyorMust101

Yönetici
 KK Mod.
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
82
Beğeniler
22
Puanları
8
Konum
istanbul
#1


Crypto Market Ads, kripto pazarlama yayıncılarını ve reklam verenlerini tek bir yerde birleştirerek tüm kripto reklam ve pazarlama sorunlarını çözen yeni bir pazardır.

Demokratik ve merkezi olmayan bir kripto reklam pazarı Crypto Market Ads’in arkasındaki vizyondur. Misyonları, yalnızca kripto reklamcılığı ve pazarlaması için en iyi pazar çözümünü oluşturmak değil, aynı zamanda global satıcılar ve pazarlar için dijital mal ve hizmet bazlı yeni bir blok zinciri oluşturmaktır.

CMA şirketi, satıcıların güvenilir olduğu, gerçek anlamda küresel bir P2P (eşler arası) ekosistemi oluşturarak, satıcıların güvenilir olduğu, ürünlerin ve hizmetlerin bir pazar ağı üzerinden erişilebilir durumda olmasını sağlayarak satıcıların mal ve hizmetlerini satış şekillerini değiştirmek istiyor.

CMA şirketi ayrıca, etkileşimli online araçlar (sürükle-bırak pazar oluşturucusu gibi) ve tüm paydaşların başarısını sağlamak için bir ICO platformu oluşturmak istiyor.

Bu platformu oluşturma amaçlarını ise şöyle açıklıyorlar:

Kripto reklam ve pazarlama endüstrisi son iki yıldır hızla büyüyor. 2017’ye kıyasla, ICO reklam ve pazarlama hacmi 2018’de bir yıldan biraz daha fazla bir sürede dört katına çıktı. Bunu, kripto projeleri için reklam ve pazarlama harcamaları da aynı örüntüde takip etti. Şu anda toplam pazar büyüklüğü yaklaşık 5 Milyar Dolar seviyesinde ve önümüzdeki yıllarda da büyümesi bekleniyor. 2021 yılına kadar bu rakamın yaklaşık 54,8 Milyar Dolar’a yükselmesini bekliyoruz.

Bu olumlu hızlı büyüme, büyük şirketler tarafından yasaklanan kripto reklamları, karşılaştırılabilme yerleri ve pazarlama ajanslarının bu hizmetler için çok daha fazla ücret talep etmelerine sebep oldu. Piyasa birçok dolandırıcılık sorunuyla da karşılaştığı için etkileyici ve iyi yayıncıları bulmak da zorlaştı.

Crypto Market Ads (CMA), reklam verenleri ve yayıncıları adil ve demokratik bir pazar platformuna bir araya getirebilecek istikrarlı bir pazar sunarak bu sorunları çözmeyi önermektedir. Yayıncılar ve servis sağlayıcılar, en düşük fiyatlar, rekabetçi teklifler ve anında iletişim gibi pazarlama taktikleriyle birbirleriyle rekabet edeceklerdir. Reklam verenler, platformumuz sayesinde çok sayıda bütçe veya kapsamlı pazarlama ekibi gerektirmeden pazarlama ve reklam kampanyalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütebileceklerdir.

Sistem Nası İşliyor?

1) Satıcılar, satmak istedikleri ürün veya hizmetleriyle birlikte kendilerini bloğa kaydederler.
2) Satıcılar mal ve hizmetlerinin satılmasını istedikleri pazarları seçerler.
3) Bütün bunlardan önce, pazarlar kabul ettikleri mal ve hizmetler için tüm parametreleri belirlemiş olmalılar.
4) Satıcıların malları ve hizmetleri seçili pazar yerleriyle senkronize edilir.
5) Bir satış olduğunda, pazar yerleri kendileri için belirledikleri parakende fiyatında artış kazanırlar.
6) Pazar yerleri satıcılara tokenlerini dönüştürerek ödeme yaparlar, gerektiğinde ise ana blokzincir kripto parasıyla.
7) Satıcılara yapılan tüm ödemeler ana zincir parasıyla kabul edilir.
Token&ICO Bilgileri

Token Sembol: CMA
Platform: Ethereum
Toplam Miktar: 10,000,000,000 CMA
Sürülecek Miktar: 5,000,000,000 CMA
Kabul Edilen Ödeme: ETH
Minimum Yatırım: 0.1 ETH
Minimum Fon: Yok
Maksimum Fon: $50 Milyon
Ön Satış: 15 Mayıs 2019 – 11 Haziran 2019
İlk Ay Satış: 12 Haziran 2019 – 10 Temmuz 2019
Son Ay Satış: 11 Temmuz 2019 – 8 Ağustos 2019
%30 İndirimli Ön Satış Fiyatı: 1CMA = $0.007
%20 İndirimli İlk Ay Satış Fiyatı: 1CMA = $0.008
Ana Fiyat: 1CMA = $0.01
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5125368
Ürün/Prototip: Var
Ülke: Letonya
Whitelist/KYC: Yok
Kısıtlı Bölge: ABD

Toplam CMA sayısı 10 Milyar olacaktır. ICO öncesi aşama 1 ay, asıl ICO 2 ay boyunca sürecektir. Maksimum fon 5 Milyar tokene ayarlı. Satılmayan tokenlerin hepsi yakılacaktır.
Takım

Olegs Martinuks – Kurucu Ortak & CEO
Artis Romanovskis – Kurucu Ortak & COO
Artur Babyuk – Kurucu Ortak & CTO
Artis Lutkovskis – Kurucu Ortak & CDO
Aivis Popesku – CMO
Lidija Brindina Martinuka – Sosyam Medya Yöneticisi
Inga Bliska – Grafik Dizayn
Janis Gulbinskis – Yazılım Geliştirici
Elvis Metrins – Topluluk Yöneticisi

Danışmanlar

Krisjanis Eihmanis
Ieva Plakane
Martins Vanks
Qasim Zaib


Yol Haritası

Kasım 2013 - Fikrin ortaya çıkışı.

Ocak 2016 - Pazar araştırması.

Q3 2016 - Ortaklık ve yeni takım ekibi.

Haziran 2017 - Şirket kuruluşu.

Eylül 2017 - Pazaryerinin alfa sürümü.

Şubat 2018 - Beta sürümün yayınlanması.

Q2-Q4 2018 - ICO hazırlığı.

Q1 2019 - ICO süreci.

Q3 2019 - İlk ödemeler, pazarlamanın başlaması. Borsalarda listelenme. Yeni takım arkadaşları edinme. İnternet ürün ve hizmet geliştirilmesine başlanması.

Q4 2019 - Avrupaya genişleme (ilk ico hedefi başarılı olursa).

Q4 2019 - Güney Kore’ye genişleme (ikinci ico hedefi başarılı olursa).

Q4 2019 - Asya, Kuzey ve Güney Amerika’ya genişleme (üçüncü ico hedefi başarılı olursa).

Q2 2020 - İnternet mal ve hizmetler için Blockchain Testnet’in piyasaya sürülmesi (ikinci ico hedefi başarılı olursa) .

Q3 2020 - Merkezsiz Pazaryeri Oluşturucusu ve pazarlama geliştirme için ICO platformunun çalışmalarına başlanması (üçüncü ico hedefi başarılı olursa).

Q4 2020 - Yeni Blockchain Ana Ağ lansmanı (ikinci ico hedefi başarılı olursa).

Q1 2021 - CMA’nın ERC20 tokenleriyle takası için ana ağ yeri (üçüncü ico hedefi başarılı olursa).

Q2-Q3 2021 - Merkezsiz Pazaryeri Oluşturucusu ve Pazarlamacılar için ICO platformunun lansmanı (üçüncü ico hedefi başarılı olursa).


Puan&Değerlendirme (10/10)

Öncelikle gerçek bir sorun için çözüm üretmeyi amaçlayan bir proje olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca ürünün/platformun çoktan kurulmuş olması ve betanın yayında olması çok büyük bir artı.

ICO’nun minimum fon toplama miktarı yok, çünkü platform zaten çalışabilecek durumda. Yatırımcı bulma ve para toplama amaçları platforma, merkezsiz pazaryeri oluşturucusu ve pazarlama geliştirme odaklı ICO platformu gibi ekstra özellikler katmak ve dünya çapında yayılmayı sağlamak adına. Yani hardcap miktarının 50 milyon dolar olma sebebi bu. Kısa sürede yüksek hacimli major borsalarda listelenmeyi hedefliyorlar ve bu mümkün gözüküyor; çünkü platformun tokeni oldukça işlevsel.

Arama motorlarının ve sosyal medya platformlarının kripto para reklamları için koyduğu yasaklar, CryptoMarketAds gibi reklam veren ile reklamcıyı buluşturan platformlar sayesinde belki de yavaştan kalkmaya başlar.


CryptoMarketAds'e KAYIT OL: https://www.cryptomarketads.com/marketplace?ref=0jRep2oK7wpb
Türkiye Telegram Grubu: https://t.me/CryptoMarketAds_TR
 
Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok