• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CryptoTab Tarayıcı İle Bitcoin Kazanma

Merhaba,

CryptoTab, Google Chrome gibi bir tarayıcı uygulamasıdır. Bu tarayıcıyı kullanarak bitcoin üretebilirsiniz . İşlemcinizin gücüne bağlı olarak günlük üretilen bitcoin değişkenlik gösterecektir. İş yerinde 2 tane pc de deneme amaçlı başladım ve ödeme kanıtları alınca sizler ile de paylaşmak istedim. Bilgisayarlar sadece gün içerisinde aktif oluyor. Bilgisayarda hem günlük işlerimi sağlıyorum hemde ufakta olsa bitcoin kazanmış oluyorum. Bilgisayarlarda herhangi bir yavaşlama kasma olmamaktadır.

Aynı modemden internete bağlılar herhangi bir banlanma olmamaktadır. Eğer bir den fazla bilgisayara sahip iseniz kendinize ref olarak hesap açıp üretime başlayabilirsiniz.

Link : https://get.cryptobrowser.site/8623167

dLMjMD.jpg

7BQmQY.png

Z5nNj3.jpg

Kişisel bağlantınızla arkadaşlarınızı ve yeni kullanıcıları CryptoTab'e davet edin ve tavsiye ettiğiniz kişilerin Bitcoins'deki kazançlarından ekstra% kazanın. Siz ve arkadaşlarınız ne kadar çok tavsiye alırsanız, o kadar çok kazanırsınız! Elinizden gelenin en iyisini yapın, aktif ve çevik olun ve ayda binlerce USD kazanın!

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
1,619
Kullanıcılar
734
Son üye
polis12