• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CryptoTabKatılım
12 May 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Gaziantep
#1
Forum da konusunu açanları gördüm ama detaylı bir şekilde anlatmak isterim.
CryptoTab bir tarayıcı mantığı ile çalışan cloud mining programı
asla bir dolandırıcılık paranın verilmemesi gibi bir sorun söz konusu değil kanıt olarak google play yorumalarına ve indirme sayısına bakabilirsiniz(1MN+ indirmeye sahip)
site güvenilir yıllardan beridir varlığını koruyor network ağı sistemi ile tek başına kazdığınız madenin 2 3 katını kazabilirsiniz(detaylar linkte)
referans kodum ile benim network ağıma dahil olabilir siz de maden kazmaya başladıkça yeni insanları ağa ekleyebilirsiniz.

https://get.cryptobrowser.site/13279884
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare