• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CrytoTab Referans Grubu

001778.jpg
Merhaba Arkadaşlar, bir diğer Konumda (Link) sizlere CrytoTab Hakkında küçük bir bilgi vermiştim.amacım ise hep beraber bu sistemden para kazanabilmek... değişik sitelerde satoshis kastırarak vaktinizi öldüren çok çok uzun vadede geri dönüş aldığımız referans siteleri mevcut , ancak ben bu şekilde çalışmaktansa gruplar halinde ilerleyerek bir ağ oluşturup ciddi bitcoin madenciliği yapabiliriz...

Öncelikle şunu unutmayın kendiniz indirip kullanmaya başlarsanız emin olun herhangi bir kazanç elde edemezsiniz ben 8 ay beklerim derseniz orası başka tabi :)

Peki Nasıl İşleyecek?

* Öncelik olarak gruba katılmak isteyen CrytoTab Kullanmak isteyen Arkadaşlar (Form) linkteki formu doldurarak gönder demeleri yeterlidir.
* Gelen Maillerdeki Arkadaşların mailine (ilk 5 kişiye) göndereceğim linkten CrytoTab'i indirip Kullanmaya başlayacaklar.
* Kullanmaya Başlayan Arkadaşlara Göndereceğim mail adresime kendi referans kodunu gönderen arkadaşların kodları gelen formlara dağıtılacak.
* Her Kullanıcıya 5 kişi düşecek şekilde gruplar oluşturulacak sürekli alt gruplar olacağı için kazancımız daha fazla olacak

Aklına yatan arkadaşlar formu doldurup gönderebilir. benim burdan şahsi bir kazancım yok arkadaşlar hep beraber kazanalım diyerek taşın altına elimi attım. uzun uzun yazmış olabilirim ancak sadece 10 dakikalık bir işlem sonucunda sizlerde kazanabileceksiniz. aklında sorusu olan arkadaşlar varsa yorum alanında sorabilirler

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,529
Kullanıcılar
2,394
Son üye
aisschool