• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

DEEX YATIRIMCILARINA MÜJDE!!!

Web sitesi
kriptokulis.com
Deex exchange borsasından Deex yatırımcılarına sevindirici haber geldi. Deex exchange borsası tarafından yapılan açıklamaya göre; 26/03/2018 Pazartesi günü öğleden sonra resmi duyuru yapılarak borsa kayıt işlemleri başlatılacaktır. Tüm yatırımcılara hayırlı olsun. Bol kazançlar dilerim. 👍😊

TELEGRAM GRUP : https://t.me/deex_turkiye

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Deex exchange borsasından Deex yatırımcılarına sevindirici haber geldi. Deex exchange borsası tarafından yapılan açıklamaya göre; 26/03/2018 Pazartesi günü yani yarın öğleden sonra resmi duyuru yapılarak borsa kayıt işlemleri başlatılacaktır... Tüm yatırımcılara hayırlı olsun. Bol kazançlar dilerim. 😊👍 Ekli dosyayı görüntüle 28
Güzel haber emeğine sağlık

Biri de çıkıp demiyor mu? Merkezi olmadığını söyleyen DEEX'e biz neden merkezi borsalar gibi giriş yapıyoruz? Mail adresi ile hesap oluşturuyoruz? Verilerimiz bir yerde depolanıyor haklı olarak. E o zaman da merkezi olmuyor mu bu borsa Binance gibi, Bittrex ya da Paribu gibi?

Web sitesi
kriptokulis.com
Biri de çıkıp demiyor mu? Merkezi olmadığını söyleyen DEEX'e biz neden merkezi borsalar gibi giriş yapıyoruz? Mail adresi ile hesap oluşturuyoruz? Verilerimiz bir yerde depolanıyor haklı olarak. E o zaman da merkezi olmuyor mu bu borsa Binance gibi, Bittrex ya da Paribu gibi?
Merkezsiz olan senin hesabın değil borsadır. Borsa hacklenmez senin hesabın hacklenir tabi üyelik bilgilerine mailine şifrene ve güvenlik duvarına ulaşabilirlerse. Merkezi borsalar da coinler borsanın cüzdanında tutulur. Merkezi olmayan borsalar da ise coinlerin senin cüzdanında tutulur gmail ile alakası yok yani, hiç bir yere hesap oluşturmadan kayıtsız giriş yapamazsın

Merkezsiz olan senin hesabın değil borsadır. Borsa hacklenmez senin hesabın hacklenir tabi üyelik bilgilerine mailine şifrene ve güvenlik duvarına ulaşabilirlerse. Merkezi borsalar da coinler borsanın cüzdanında tutulur. Merkezi olmayan borsalar da ise coinlerin senin cüzdanında tutulur gmail ile alakası yok yani, hiç bir yere hesap oluşturmadan kayıtsız giriş yapamazsın
Benim hesabım merkezsiz olur zaten borsa da merkezsiz olursa. hocam idex'te, etherdelta'da direkt myetherwallet'ı import ederek açıyorsunuz. deex'inki direkt binance ile aynı. etherdelta'da da işlem yapıyorum ki merkezsiz borsa. bununla hiçbir noktası aynı değil. yargılamak için erken. daha açılmadılar. belki değişir. lakin bu merkezi olmayan yapı değil, direkt merkezi yapı. ayrıca borsa da hacklenir benim hesabım da hacklenir. topluca hesaplara sızarlarsa zaten o hem borsanın hem de zaten hesapların hacklenmesi olur. bireysel olarak kullanıcının acemiliğinden şifresini kaptırması zaten hacklenme değil şifresini çaldırma oluyor.
dediğim gibi etherdelta'yı, idex'i inceleyin oralara dediğinizin aksine hesap oluşturmadan giriş yapıyoruz, merkezi olmamak bu demek zaten.

Web sitesi
kriptokulis.com
Benim hesabım merkezsiz olur zaten borsa da merkezsiz olursa. hocam idex'te, etherdelta'da direkt myetherwallet'ı import ederek açıyorsunuz. deex'inki direkt binance ile aynı. etherdelta'da da işlem yapıyorum ki merkezsiz borsa. bununla hiçbir noktası aynı değil. yargılamak için erken. daha açılmadılar. belki değişir. lakin bu merkezi olmayan yapı değil, direkt merkezi yapı. ayrıca borsa da hacklenir benim hesabım da hacklenir. topluca hesaplara sızarlarsa zaten o hem borsanın hem de zaten hesapların hacklenmesi olur. bireysel olarak kullanıcının acemiliğinden şifresini kaptırması zaten hacklenme değil şifresini çaldırma oluyor.
dediğim gibi etherdelta'yı, idex'i inceleyin oralara dediğinizin aksine hesap oluşturmadan giriş yapıyoruz, merkezi olmamak bu demek zaten.
Tmm anlıyorum ben sizi ama şuan borsa açılmadı zaten ve şuanki deex sitesi ico sitesi yarın yeni kayıtlar alınıcak merkezsiz borsaya uygun bir kayıt olur herhalde 😊

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,334
Son üye
gossipbagel