• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

DigiCex Kriptopara Borsasında Trade İşlemleri BaşladıKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
66
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1
digicex -1.jpg

Merkezi İngiltere’de kayıtlı olan bulunan DigiCex Kriptopara Borsasında Alım Satım İşlemleri Başladı.

Digicex Software Ltd. Şirketi bünyesinde kuruluşu tamamlanan uluslararası kripto para borsası DigiCex’de dijital varlık takas işlemleri başladı.Borsada Bitcoin, Ethereum ,Binance Coin ve Ripple başta olmak üzere bir çok dijital varlık takas edilebiliyor.

DigiCex Borsası https://digicex.co web sitesi üzerinden hizmet veriyor.Borsada P2P Transfer ve Staking gibi modüller bulunmakta.

Digicex yetkililerinden edindiğimiz bilgilere Digicex LaunchPad modülü yakın zamanda devreye alınacak ve ilk özel token ön satışları, 4 Nisan 2022 tarihinde başlayacak.Borsada Forex Token isimli projenin ön satış işlemleri gerçekleştirilecek.

DigiCex Sosyal Medya:
Facebook:https://www.facebook.com/DigiCex

İnstagram:https://www.instagram.com/digicex

Twitter:https://twitter.com/DigiCex

Türkçe Telegram Duyuru Kanalı:https://t.me/digicex

DİGİCEX KAYIT

KAYNAK
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi