• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme DigiCex Launch Pad Platformu AçıldıKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
66
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1


DigiCex Launchpad,platformu açıldı.Daha öncesinde p2p transfer modülü ve Stake modülünü yayına alan DigiCex şimdide Launchpad modülünü yayına aldı. DigiCex LaunchPad Digicex borsasının özel token lansmanı platformudur.Türkçe tabiriyle ‘fırlatma platformu’dur.

DigiCex Launchpad Nedir?
Launchpad, Blockchain projelerinin fon toplamasına ve ekosistemde ismini duyurmasına yardımcı olan bir platformdur.Launchpad‘ler listelenmemiş projeleri ön satış fiyatından almanızı sağlar. Yani tokenler halka arz edilmeden önce yatırımcıların yeni kripto para projelerini ön satıştan almalarına izin veren platformdur. Launchpad’ler genelde bir kripto para piyasası çatısı altında bulunur.
Launchpad’lerden önce blockchain projeleri, kendi büyümeleri ve gelişmelerini sağlamak için ve kripto para fonlarını artırmak için İlk Para Tekliflerini (ICO’lar) düzenliyorlardı.
Launchpad’ler yokken var olan bu eski yaklaşım, launchpad’lerin aksine projeleri kesinlikten uzak ve karmaşık sonuçlara mahkum ediyordu. Her bir başarı öyküsü, başarısızlık ve sahtekarlıkların uyarıcı hikayeleriyle eşleştiriliyordu ve kripto para kullanıcıları gerekli korumalardan yoksun kalıp kendi başlarına bırakılıyordu.
Launchpad’ın Çalışma Mantığı Nedir?
Lunchpad’lerin çalışma mantığını anlayabilmek için, bir Launchpad projesinin adımlarını inceleyelim:

  1. Girişimci geliştirmek istediği bir ürün veya hizmet ile ilgili projeyle ortaya çıkar.
  2. Bu ürün veya hizmete bağlı ve alakalı bir token oluşturulur.
  3. Bu token ile yatırımcılardan maddi destek sağlamak amacıyla ön siparişe sunularak projenin devamı için sermaye toplanır.
  4. Proje sağlam temellere dayanan mantıklı bir proje ise kaçınılmaz olarak büyük bir büyüme yakalar.
Bu adımların sonucunda yatırımcılar kar eder. Ön siparişten token satın alan yatırımcılar ise çok daha fazla kar eder.

DigiCex Launchpad açılmasından sonra DigiCex Launchpad’in ilk projeleri Gainbac Token ve Forex Token oldular.Forx Token 3 farklı satış seçeneğiyle USDT Karşılığı satın alınabiliyor.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

DigiCex Sosyal Medya:
YouTube:www.youtube.com/c/DigiCex/

Facebook:www.facebook.com/DigiCex

İnstagram:www.instagram.com/digicex

Twitter:https://twitter.com/DigiCex

Türkçe Telegram Duyuru:https://t.me/digicex

DİGİCEX KAYIT

Güncel Haberleri Aşağıdaki Telegram Kanalından Takip edebilirsiniz.

Telegram Kanal:https://t.me/cryptotrendhaberduyuru

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Faydalı Benzer Makaleler
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,977
Son üye
StevenHor