• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Dış Yapı Taşlarında Önemli Bir FirmaKatılım
13 Haz 2020
Mesajlar
19
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Bursa
Web sitesi
www.alemikadin.com
#1
Dış yapı taşları konusunda bilgi almak için https://zen-tas.com adresine girebilirsiniz. Dış yapı malzemeleri, binaların dış cephelerine uygulanan yapı malzemeleridir. Bu yapı malzemeleri, plaklar halinde hazırlanır ve harç ile duvara yapıştırılır. Dış yapı taşları, dış yüzeylerde bulunacağı için, kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü; yağmur sularına, güneş ışınlarına maruz kalacaktır. Aşınma, renklerde değişiklik gibi sorunlar oluşabilir. Bu yüzden, taşların, kullanılan boya pigmentlerinin kaliteli olması gerekmektedir. Zentaş profesyonel kadrosu, kaliteli malzemeler ve son teknoloji araçları ile kaliteli dış yapı malzemeleri üretmektedir.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok