• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

DOGE Coin ve LTC Coin Madenciliği (Yatırımlı ve Yatırımsız Kazançlı)Katılım
18 Haz 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ankara
#1
https://onlycryptos.com/?ref=843424

Referans Linkimden Üye Olarak LTC ve DOGE Coin Bulut Madenciliği Yapabilirsiniz. 100 Doge Coin Yatırımınızda 30 Günde 96 Doge Coin Alırsınız. Yatırım Hesabınızı Bütçenize Göre Ayarlayabilirsiniz. Her Bir Yatırımınızın Süresi 6 Aydır. 1 Aylık Bir Sürede Yatırınızı Geri Alırsınız ve Kalan 5 Ay Kar Olarak Doge Coin Kazımı Yapabilirsiniz.
Yatırım Yapmadan da Günde 1.5 Doge Coin Kazım Yapabilirsiniz.
Üye Olduktan Sonra Sistem Sizin Adınıza Otomatik Kazaım Yapmaya Başlıyor.
(YTD)
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,930
Mesajlar
6,697
Kullanıcılar
1,894
Son üye
oliverjames9490