• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Dogecoin Milyoneri: Bu Meme Coin, Beni Emekli Edecek!

Dogecoin (DOGE) yatırımı sayesinde yaklaşık 3 ay içinde milyoner olan Glauber Contessoto, CoinStats platformuna özel bir röportaj verdi. Milyoner olma sürecini anlatan Contessoto, kripto paralara ilgi duymaya başladıktan sonra ailesi ve arkadaşlarından baskı gördüğünü söyledi. Reddit forumlarında kripto paralarla ilgili araştırmalar yaptıktan sonra yatırım yapmaya karar verdiğini söyleyen Contessoto, “Dogecoin yatırımı yapmamın başlıca sebebi, Elon Musk’ın verdiği destekti.” ifadelerini kullandı.
Yaptığı araştırmalar sonucunda Dogecoin fiyatının patlama yapacağını anladığını belirten Contessoto, bütün birikimini yatırarak risk aldığını sözlerine ekledi. Dogecoin milyoneri, “DOGE alabilmek için Tesla ve Uber hisselerini satışa çıkardım. Robinhood borsası üzerinden yatırımımı yaptım. Bütün birikimim olan 250 bin doları tek seferde Dogecoin’e yatırdım. Ardından Elon Musk’ın tweeti geldi ve olanlar oldu. 69 gün içinde Dogecoin sayesinde milyoner olmuştum.” dedi.

Teknik Analiz Bilmiyorum, Trendlere Güveniyorum”
Teknik analiz bilgisinin bulunmadığını aktaran Contessoto, “Sosyal medyadaki yükselen trendlere güvendim. Bu sayede kazandım. Ancak meme coin yatırımı yapmadan önce herkes dikkatli olmalı ve bol araştırma yapmalı. Bu projelerin çoğu ya hiçbir başarı elde edemiyor ya da dolandırıcı çıkıyor. Dogecoin gibi başarılı olacak projeleri ayıklamayı bilmek gerek. Şu an 4.3 milyon adet DOGE sahibiyim. Toplam değeri ise yaklaşık olarak 718 milyon dolar ediyor.” dedi.

Floki Inu (FLOKI) Beni Emekli Edecek!
Dogecoin milyoneri, yeni bir meme coinin artık favorisi haline geldiğini kaydetti. Contessoto, son zamanlarda kendisini en çok heyecanlandıran meme coinin Floki Inu (FLOKI) olduğunu sözlerine ekledi. Glauber Contessoto, “En az 822 milyon adet FLOKI aldım. Toplam FLOKI yatırımım 92.000 dolara ulaştı. Bu coin sayesinde 35 yaşımda erken emekli olmayı planlıyorum. Floki Inu’nun, servetimi 10 milyon dolara çıkaracağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Floki Inu Ekibinden Yeni Projeler!
Floki Inu (FLOKI) son aylarda giriştiği agresif tanıtım kampanyasıyla dikkat çekti. Fenerbahçe, Spartak Moskova ve Bayern Leverkusen gibi futbol takımları, yeşil sahalara FLOKI logolu forma ve çoraplarla çıkacak. Floki Inu ekibi, Dr. Amanda Kavner’in yöneticiliğini yürüteceği Floki Üniversitesi’ni kurmaya hazırlanıyor. Üniversitede, profesyonel kripto eğitimi verilecek. Eğitim içerikleri, TechTree tarafından üretilecek. İçerik oluşturucu ekibin çalışmaları; Kevin Stephan, David Thompson, Kim Barrett ve James Marshall isimli uzmanlar tarafından denetlenecek.

Kaynak: koinbox.net/dogecoin-milyoneri-bu-meme-coin-beni-emekli-edecek

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,498
Kullanıcılar
2,664
Son üye
hornet123