• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Dünya Blockchain Forumu Nisan’da Dubai’de gerçekleşecekKatılım
12 Mar 2018
Mesajlar
10
Beğeniler
3
Puanları
3
#1
Bu yıl Dubai’de düzenlenecek ve iki gün sürecek olan Dünya Blockchain Forumu, finansın geleceğine dair bir bakış açısı kazandıran çok sayıda yeniliğe ev sahipliği yapacak. Dubai, 2020 yılına kadar yeni nesil internet teknolojisi ile dünyanın ilk Blockchain odaklı ülkesi olmayı hedefliyor.
Crypto-Infused Innovation, Dünya Blockchain Forumu için Dubai’de toplanıyor
16-17 Nisan’da Dubai’deki Dünya Blockchain Forumu’nda, birçok kişi ve işletme Körfez bölgesinde Blockchain ve kripto para çözümlerini tartışmak üzere toplanacak. Dubai’nin hedefi, dünya çapında Blockchain teknolojisinde lider bir ülke olmak. Ve 2020’de ilk Blockchain destekli hükümet olmayı amaçlıyor. Bu yıl etkinlik, tokenli ekonomi ve devrim yaratan kitle fonlaması modeliyle ilgilenen kişiler için bir dizi ICO’ya ev sahipliği yapacak.
WBF, Dubai’den ve dünyanın her yerinden çok sayıda konuşmacının katılımı ile gerçekleşecek. Dubai Polis Merkezi’nde Siber Suç Dairesi ve Suç Soruşturma Dairesi Başkanı, Col. Saeed M. Alhajri’yi ve Ekonomik Kalkınma Dairesi Stratejik İşler CEO’su Mohammed Shael Al Saadi , Dubai Gelecek Vakfı Başkanı Dr. Noah Raford, Netki’den Dawn Newton, Bitoasis’in kurucu ortağı Ola Oudin, Consensys’den Vanessa Grellet, Binary Financial ‘den Harry Yeh ve daha birçok özel misafir foruma davet edilen isimler arasında.
Dubai yeni teknolojileri diğer ülkelerden daha çabuk sahipleniyor
Etkinlik, Bitcoin, kripto para birimleri ve token satışları gibi yenilikçi teknolojileri içeren birçok sergiye de ev sahipliği yapacak. Etkinlikte kırmızı-sıcak kitle fonlaması modeli ile finans ve diğer birçok iş kavramını yenilemeyi amaçlayan ICO modelleri yer alacak. Ayrıca fikir üreten bazı girişimlere bir bakış sağlayabilecek çok sayıda ICO modeli de bulunacak. Dubai’de üçüncüsü gerçekleşecek olan WBF hakkında Keynote Events, Moe Levin, Bitcoin News ile görüşlerini şu şekilde paylaştı:
Bu, Dubai’de olayı gerçekleştirdiğimiz üçüncü yıl oldu ve yerel topluluk büyümeye devam ediyor ve daha fazla geleneksel yatırımcı ahşap işlerinden çıkıyor. Tüm Körfez bölgesinde gördüğümüz göre , daha fazla bilgi için büyük bir talep var. Bölgedeki gelenekselliğe nazaran, yeni teknolojileri diğer ülkelerden daha çabuk kucaklıyorlar. Ayrıca yeni şirketler için yeni çalışma alanları oluşturuluyor ve düzenlemeler yapılıyor.​
İki günlük konferans, yemek ve molalar ile konuşmacı salonuna ve sergilere erişim sağlayan ve her katılımcının bir konferans programı alacağı Dubai’deki WBF etkinliği için bilet satışları başlamış durumda. Ortadoğu ve dünyanın dört bir yanından gelecek olan katılımcılar, bu yeni çıkan kripto ekonomisini anlamak için eğitim kaynakları sunmayı amaçlayan bu konferansı kaçırmak istemiyor.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok