• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

earn CoinbaseKatılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
26
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Poland
#1
Coinbase bir süredir kampanyasını üyeleri arasında yürütüyor

Linklerin Türkiye'de işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum ama denemeye değer, her zaman ücretsiz kazanç.

Kısa filmler izleyerek ve soruları cevaplayarak para kazanıyoruz. Doğru cevaplar kripto para birimi ile ödüllendirilir. İkinci ödül, başkalarını davet etme fırsatıdır. (bu durumda bu insanlar da kazanır)

Şahsen, son 4 ayda tamamladım ve kazandım: GRAPH (3 $) / MAKER (6 $) / CELO (6 $) / ALGORAND (6 $) / EOS (10 $) / Zcash (5 $) / FILECOIN (6 $ ) / BİLEŞİK (30 $) / STELLAR (20 $) / BANT (10 $)

https://www.coinbase.com/tr/earn/compound/invite/pfvd50h3

https://www.coinbase.com/tr/earn/stellar/invite/nst2m1rg

https://www.coinbase.com/tr/earn/band-protocol/invite/nq4fgw2h


gerekirse cevaplara yardımcı olabilirim
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi